i5-7200U laptopa chipset sürücüsü yüklenmiyor

kornstyla

Picopat
RAM
4GB DDR4
SSD veya HDD modeli
Netac SSD 240GB
Ekran kartı
Intel(R) HD Graphics 620 ve Radeon (TM) R5 M430
Anakart
Inspiron 15 3567
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU @ 2.50GHz 2.70GHz
Bilgisayarıma format attım. Ardından yüksek bir FPS kaybı yaşadım. Sürücülerimin hepsini güncelledim ama galiba chipset driverı hakkında bir güncelleme veya yükleme yapmadım. Arama motoruna Dell chipset yazdım ve karşıma çıkan ilk siteye girdim. Site Dell'in kendi sitesiydi ve sistemimi hemen tanıdı. Bana işletim sistemimi ve kaç bit olduğunu sordu. Windows 10, 64 Bit diye işaretledikten sonra ise bu sürücü uyumlu değil hatası aldım. Ben laptopıma bu chipset driverını nasıl kuracağım eğer bu driver kurmam gereken driver değilse doğrusunu nereden nasıl indireceğim?

Bilgisayarıma format attım. Ardından yüksek bir FPS kaybı yaşadım. Sürücülerimin hepsini güncelledim ama galiba chipset driverı hakkında bir güncelleme veya yükleme yapmadım. Arama motoruna Dell chipset yazdım ve karşıma çıkan ilk siteye girdim. Site Dell'in kendi sitesiydi ve sistemimi hemen tanıdı. Bana işletim sistemimi ve kaç bit olduğunu sordu. Windows 10, 64 Bit diye işaretledikten sonra ise bu sürücü uyumlu değil hatası aldım. Ben laptopıma bu chipset driverını nasıl kuracağım eğer bu driver kurmam gereken driver değilse doğrusunu nereden nasıl indireceğim?
Adı yasaklı programı kullanın driver bo

Selamlar.

Genel olarak forum içindeki yorumlara da bakarsanız kimse tavsiye etmiyor.
Merhabalar. Insan sayısına değil gerçeklerden çıkmış tecrübelere inanırım ben, çünkü sorunu insan sayısı değil program çözecek :) Önceden maske takmaya gerek yok diyordu uzmanlar, sonra var dediler. Bir dönem maske için kavga ediyordu insanlar. Şimdi herkes gerek yok modunda. Yani tavsiye edilmesinden ziyade iş görüp görmemesine odaklanmak lazım. Bu ürünün tek sorunu, kurarken şunu da kuralım mı ister misin diye reklam soruları sorması. Her programın bir kitlesi var. Gerisi Lafügüzaf. Dilediğiniz neyse o olsun. Umarım çözülür probleminiz. Selamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı