i5 7200U laptopa Windows 11 uyar mı?

TheKiller44

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 8 GB RAM ve i5 7200U'lu bir notebooka sahibim. Bilgisayarımı SSD aldıktan sonra Windows 11'e yükseltmek istiyorum fakat işlemci desteğim yok gözüküyor. Buna rağmen PC'yi yükseltsem sorun yaşar mıyım? Recep abinin videosunu izledim. TPM 2.0 desteği PC'de mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanıyorum. Bir sorun yok. Valorant falan da açılıyor ve güncellemeler sorunsuz geliyor. Direk format atarak geçtim bypass yapmadan.

Hocam, oyun pek oynamayacağım zaten Valorant vs.. o yüzden problem değil benim için ama gündelik kullanımda Windows 10'dan daha hızlı mı? 240 GB'lik SSD'ye kurmayı düşünüyorum çok yer kaplar mı?
Ben kullanıyorum. Bir sorun yok. Valorant falan da açılıyor ve güncellemeler sorunsuz geliyor. Direk format atarak geçtim bypass yapmadan.
Son olarak bypass yapmadan direk format atma ile nasıl geçerim acaba videosu varsa atabilir misiniz? Recep abinin format videosunu izleyerek yapmayı düşünüyordum normalde.

Hocam, oyun pek oynamayacağım zaten Valorant vs. O yüzden problem değil benim için ama gündelik kullanımda Windows 10'dan daha hızlı mı? 240 GB'lik SSD'ye kurmayı düşünüyorum çok yer kaplar mı?

Son olarak bypass yapmadan direk format atma ile nasıl geçerim acaba videosu varsa atabilir misiniz? Recep abinin format videosunu izleyerek yapmayı düşünüyordum normalde.

Yanlışım yoksa 20GB yer kaplıyor. Windows 10 ile hız olarak pek farkı yok. 6 saniye de cihaz açılıyor. USB'ye direk Windows 11 ISO yazdırabilirsiniz.

Geri
Yukarı