i5-7200U sistemi satıp 2500 TL sistem toplamak

Bütçe
3.500

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet başlıkta da gördüğünüz gibi laptop bilgisayarımın 3.500-3.400 civarı arasında 3 tane alıcısı var. Şu anda açtığım konulardan da göreceğiniz gibi bilgisayar illallah dedirtmiş durumda. Sizce satıp üstüne maksimum 100 TL ekleyerek bana yetecek bir bilgisayar alabilir miyim? 2.500 TL civarına Aliexpress'ten toplanmış bir masaüstü bir sistem bile benim sistemimi eziyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Şu anki sistemim: Intel i5-7200U 920MX 8 GB RAM.
Başlığı neden öyle yapmışlar anlamadım. Galiba yanlış anladılar beni. Bilgisayarımı satacağım ve 3.500 TL'ye toplamak istiyorum. 2.500 TL gibi bir bütçede bile benim bilgisayarımın üstüne çıkılabildiğinden bahsettim sadece. :D

Son düzenleme:
Aynı işlemcili laptopa sahibim. Kondisyonu biraz sıkıntılı olduğundan dolayı uzun süredir satamadım. Elimde çok iyi laptop var istediğim fiyata satamıyorum. Gelen teklifler 3 civarı.

Aynı işlemcili laptop'a sahibim. Kondisyonu biraz sıkıntılı olduğundan dolayı uzun süredir satamadım. Elimde çok iyi laptop var istediğim fiyata satamıyorum. Gelen teklifler 3 civarı.
Bilmiyorum benim elimde alıcı mevcut. Bilgisayar toplama kısmına açma nedenim o zaten 3.500 TL'ye ne olur?

Geri
Yukarı