i5 7200U ve 930MX FPS sorunu

BoraRz

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar Technopat Sosyal ailesi;
Bilgisayarının özellikleri şunlar;
i5 7200U.
GeForce 930MX.
8 GB RAM.
Yani anlayacağınız çok da kötü değil fakat internette baktığımda CS'de hep 100-150 FPS alıyorlar en düşük ayarlarda. Ben ise 40-50 alıyorum 60'ı hiç göremedim. Sorun nerede lütfen bir yardımcı olur musunuz?
Not: Ayarları en düşüğe al gibi şeyler demenize gerek yok ayarlar en düşükte 1024X768 streched oynuyordum + FPS arttırma şeylerinin hepsi yapılı. CPU unpark regeditten vs. Ama nedense 40'larda geziyor, FPS sorun nerede?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcin oyunlar için uygun değil. Baktığın testlerde, işlemciler farklı olabilir.
V-Sync açıp, FPS sabitleyerek oynamanı öneririm. Böylece ısınma sorunu da yaşamazsınız.
Bağlantıda 144 Hz göre öneri yaptım. Orada gösterdiğim değerleri, 60 olarak değiştirin.
Ayrıca oyun içi ve Nvidia denetim masasından ''Üçlü ara bellekleme'' ayarını açın.
Bu yöntemleri uygularsan, fare gecikmesi olmadan CS:GO rahatça oynayabilirsin.

Bende i5 7200U var üstelik RAM'im 4 GB 140 FPS alıyorum fakat RAM'dan kaynaklı droplar oluyor ama 70E sabitleyince kasmıyor. Ekran kartı ayarlarını performansa alın bütün ayarlamaları yapın PC'de yüksek performansa alın Turbo Boost açık olsun ve ısın kaç MSI Afterburner ile bak bakalım.

Bende i5 7200U var üstelik RAM'im 4 GB 140 FPS alıyorum fakat RAM'dan kaynaklı droplar oluyor ama 70E sabitleyince kasmıyor. Ekran kartı ayarlarını performansa alın bütün ayarlamaları yapın PC'de yüksek performansa alın Turbo Boost açık olsun ve ısın kaç MSI Afterburner ile bak bakalım.
75-90 diyor ısıya cs'de maçtayken.

Geri
Yukarı