i5 7200U ve MX130 laptopa oyun tavsiyesi

ntrs87

Hectopat
Boyutu yüksek olabilir sıkıntı yok. Hangi oyunları kaldırır, GTA 5 falan kaldırır mı yüksek oyun tavsiye eder misiniz? Orta sistem isteyen oyunda önerebilirsiniz. Low'da oynuyacağım zaten medıumda olabilir. Araba, silah, FPS tarzı kısaca tüm oyunları yüksek boyutlu, yüksek-orta sistem isteyen oyun ve benim laptopa uyacak şekilde oyun önerir misiniz ne olur? Şimdiden teşekkür ederim.
RAM 12 GB işlemci i5 hadi ya yok mu tavsiye edecek konu güncel.

Son düzenleme:
Laptop şu: 4 GB RAM, Intel Core i5 7200U, NVIDIA GeForce MX130 2 GB GDDR 5, 5400 RPM HDD, Windows 10.

Tüm oyunlar donuyor, kasıyor, FPS düşmesi gibi sorunlar var bunun çözümü RAM almak mı SSD almak mı? HDD'de sorun yok. Ve RAM'i 8 mi 12 mi yapmalıyım? Bu özelliklerde başkasında kasmıyor 8 GB RAM'li MX130'lu ama bende kasıyor.

Laptop şu: 4 GB RAM, Intel Core i5 7200U, NVIDIA GeForce MX130 2 GB GDDR 5, 5400 RPM HDD, Windows 10.

Tüm oyunlar donuyor, kasıyor, FPS düşmesi gibi sorunlar var bunun çözümü RAM almak mı SSD almak mı? HDD'de sorun yok. Ve RAM'i 8 mi 12 mi yapmalıyım? Bu özelliklerde başkasında kasmıyor 8 GB RAM'li MX130'lu ama bende kasıyor.

Oynadığınız oyuna bağlı 8 GB RAM isteyen oyuna 4 GB RAM ile girersen fazla bir şey bekleme zaten ondan HDD'den kaynaklı olduğunu sanmıyorum ama herkes Windows 10'da HDD öneriyor ben HDD ile sorun yaşamadım RAM'den kaynaklı olabilir takılmalar donmalar yapıyor diyorsun belki işlemcin ya da ekran kartın ısınıyorda olabilir.

Bir sürü konu açmışsınız bu arada. Core i5 7200U ve MX130 tüm oyunlarda anlık takılma - Technopat Sosyal i5 7200U ve MX 130 sistemde oyunlarda anlık takılma ve gecikmeler - Technopat Sosyal

Geri
Yukarı