i5 7400 Sistem Valorant kaldırır mı?

baranegun

Hectopat
Yer
Belirsiz bir yer.
Daha fazla  
Bilgisayarım Valorant kaldırır mı? Kaç FPS oynatır. Şu an CS:GO'yu varsayılan ayarlarda 80 FPS oynuyorum. Bombalarda falan 60a kadar düşüyor. Donma hissi falan yaşamıyorum. LoL ise en yüksek ayarlarda 144FPS sabit oynuyorum. Arkada Discord, Chrome vs. açık oluyor genelde.

1661354901396.png

Ekran kartını söylersen daha kararlı olur. İşlemcin Valorant için çok kötü değil, en azından çok düşük FPS vermez. RAM düşük. RAM'i en az 6 GB yaparsan daha iyi olabilir.

Bilgisayarım Valorant kaldırır mı? Kaç FPS oynatır. Şu an CS:GO'yu varsayılan ayarlarda 80 FPS oynuyorum. Bombalarda falan 60a kadar düşüyor. Donma hissi falan yaşamıyorum. LoL ise en yüksek ayarlarda 144FPS sabit oynuyorum. Arkada Discord, Chrome vs. açık oluyor genelde.

Eki Görüntüle 1494480

Valorant işlemci tabanlı bir oyun ama burada ekran kartınında önemi var işlemciniz iyi ekran kartınızı paylaşın lütfen.

Eki Görüntüle 1494480

Hocam HD Graphics 4000 ile 15 20 FPS acıyordu Valorant'ı kaldırır diye düşünüyorum ama RAM'i en az 8 GB yapmanızı öneriririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı