i5 7500 GTA V %100 CPU kullanımı

İşletim sistemi
Windows 10

Abranas

Hectopat
GTA V'e girince ekran kartı hep %40 - %50 kullanılırken işlemci %95 - %100 kullanılıyor. Oyunda benchmark testinde ağaçlar, binalar hep geç yükleniyor. Oyunu Ultra'ya aldım ama bir şey değişmedi. Bunu nasıl düzeltebilirim?

• Ekran kartı: GTX 1060 3GB
  • İşlemci: i5 7500
  • Anakart: H110M
  • RAM: 8 GB 2400MHz

SSD'ye kurulu windows. gta 5 HDD'ye kurulu. Birkaç oyun daha var harddiske kurulu olan onlarda böyle bir sorun olmuyor hocam
Bir de şöyle ki fps drop da olmuyor sisteme o daha da garibime gidiyor, cpu fazla yıpranır diye korkuyorum.
DDU ile ekran kartının sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmayı deneyin. Yırtılma olması normal değil. Diğer HDD'e kurulu oyunlarda hiç yırtılma olmuyor, değil mi?

DDU ile ekran kartının sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmayı deneyin. Yırtılma olması normal değil. Diğer HDD'e kurulu oyunlarda hiç yırtılma olmuyor, değil mi?
Hocam eğer kullanım değerlerini gösteren bir uygulama var ise ben video kaydı alıp gösterebilirim, Nvidia'nın (alt + r) komutu video kaydında gözükmüyor çünkü.
Hocam bir de ben işlemci ile ilgili hiçbir driver vs. yüklemedim bundan kaynaklı oluyor olabilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı