i5-7500 GTX 1060 Sistemde BF1 Darboğaz Yapıyor

Ræi :)

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim:

MSI H270 GAMING M3
i5-7500 3.6 GHz
ASUS DUAL GTX 1060 6GB
Corsair Vengeance 2x8GB 2400MHz

Başlıkta da belirttiğim üzere, GPU kullanımı sürekli %70'e düşüyor ve gözü rahatsız eden bir görüntü ortaya çıkıyor. CPU kullanımı %70 olsa da GPU kullanımı %70 oluyor, CPU kullanımı %100 olsa da. FPS 60 üzerinde olsa da gözümü çok rahatsız eden bir görüntü var. SYNC açınca FPS 60'a sabitleniyor ve akıcı bir şekilde oynanıyor fakat farem çok geç dönüyor bu da beni rahatsız ediyor. Ben SYNC kapalı bir şekilde aynı akıcılığı yakalamak istiyorum. Yoksa sistemimde darboğaz mı var?

Oyun İçi Veriler:
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim:

MSI H270 GAMING M3
i5-7500 3.6 GHz
ASUS DUAL GTX 1060 6GB
Corsair Vengeance 2x8GB 2400MHz

Başlıkta da belirttiğim üzere, GPU kullanımı sürekli %70'e düşüyor ve gözü rahatsız eden bir görüntü ortaya çıkıyor. CPU kullanımı %70 olsa da GPU kullanımı %70 oluyor, CPU kullanımı %100 olsa da. FPS 60 üzerinde olsa da gözümü çok rahatsız eden bir görüntü var. SYNC açınca FPS 60'a sabitleniyor ve akıcı bir şekilde oynanıyor fakat farem çok geç dönüyor bu da beni rahatsız ediyor. Ben SYNC kapalı bir şekilde aynı akıcılığı yakalamak istiyorum. Yoksa sistemimde darboğaz mı var?

Oyun İçi Veriler:
Eki Görüntüle 357032
Bu sorunu nasıl çözdünüz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı