i5 7500 için ekran kartı önerisi

Bu kardeşim için. Ben sadece ekran kartını benimkiyle takas etmeyi düşünüyordum. Ama işlemcim kaldırmayacaksa anlamı yok.
Anakart ve işlemci alırsan 3050 yerine FPS oyunlarında daha çok FPS alırsın. 3050'yi ne kadara alacaktın? Sıfır mı?

Hocam komple sisteme 40k verecekmiş ekipman dahil
Anladım. Vatandan sistem alıp ekran kartını kendi bilgisayarına takacak yeni bilgisayara da eski ekran kartını takıp kardeşine verecek. Bu şekilde yine kurtarmıyor. 27-30 bin civarına bizim önereceğimiz bir sistem, 5 bin liraya bir monitör kalan parayı da ekipmana vermesi en iyisi olur. Dediği gibi yeni ekran kartını kendi sistemine taksın lakin işlemci ve anakart değişimi şart.

Arkadaşlar tek merak ettiğim şey i5 7500, RTX 3050 ile çok darboğaz yapar mı? Başka merak ettiğim ya da istediğim bir şey yok. Evet ya da hayır. Sistem önerisi istemiyorum.

Arkadaşlar tek merak ettiğim şey i5 7500, RTX 3050 ile çok darboğaz yapar mı? Başka merak ettiğim ya da istediğim bir şey yok. Evet ya da hayır. Sistem önerisi felan istemiyorum.
Kusura bakmayın. Genel olarak darboğaz olur evet.

Arkadaşlar tek merak ettiğim şey i5 7500, RTX 3050 ile çok darboğaz yapar mı? Başka merak ettiğim ya da istediğim bir şey yok. Evet ya da hayır. Sistem önerisi felan istemiyorum.
Yapmaz ama low ayarlarda oynarsanız yapar

2 farklı cevap geldi.
Komple yeni sistem gerekecek sanırım. Bir süre 1650 ile idare etmeye devam.

Hocam youtubede videosu var bir bakın isterseniz i5 6500 ile test ediyor onda bile darboğaz yok

Max %70 kullanılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…