i5-8265U sistemde Boot Device Mavi Ekran Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Mantı

Decapat
Daha fazla  
RAM
4 GB Micron
Ekran kartı
MX110
İşlemci
i5-8265U
Geçenlerde LoL oynarken mavi ekran aldım sonra format atayım düzelir dedim ama şimdi daha cok almaya başladım. Sürekli boot device hatası veriyor, işlem yapmadıgım zamanda bile mavi ekran almaya başladım. PC sürekli kapandığı için de minidump bakamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde LoL oynarken mavi ekran aldım sonra format atayım düzelir dedim ama şimdi daha cok almaya başladım. Sürekli boot device hatası veriyor, işlem yapmadıgım zamanda bile mavi ekran almaya başladım. PC sürekli kapandığı için de minidump bakamıyorum.
Bilgisayarınızda birden fazla depolama birimi mi var yada diski ikiye mi böldünüz ?

Bilgisayar açarsa Hard Disk Sentinel indirip kur, diski seçip tam ekran görüntüsünü paylaş:

Açılmıyorsa diski başka bir bilgisayara bağlayarak aynı işlemi yap.

HDD'de hata varsa, okuma gerçekleşmediğinde tıpkı bozuk RAM gibi mavi ekranla kilitlenebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı