i5 8300h laptopta Forza Horizon 4 FPS düşmesi

Daha fazla  
i5 8300h, 1050 Ti, 8 GB RAM 2666 MHz. RAM'i 16 ya yükseltsem, drop sorunu tamamen kalkar mı? ASUS FX504. Steam'den aldım oyunu, Ultimate. Yoksa iade mi vereyim?
Bilgisayarım i5 8300 h işlemciye sahip. 1050 ti ekran kartına sahip. Dolayısıyla oyunum çok kasıyor 8 GB ram, 2666 mHz hızında. Bellek kısmını 16'ya çıkarsam drop sorunu çözülür mü ? Steam'dan aldım oyunu, iade mi versem ?

i5 8300h, 1050 Ti, 8 GB RAM 2666 MHz. RAM'i 16 ya yükseltsem, drop sorunu tamamen kalkar mı? ASUS FX504. Steam'den aldım oyunu, Ultimate. Yoksa iade mi vereyim?
Bilgisayarım i5 8300 h işlemciye sahip. 1050 Ti ekran kartına sahip. Dolayısıyla oyunum çok kasıyor 8 GB RAM, 2666 MHz hızında. Bellek kısmını 16'ya çıkarsam drop sorunu çözülür mü? Steam'dan aldım oyunu, iade mi versem?

Düzelebilir ama ısıdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum daha düşük sistemde dropsuz oynayabiliyorum.

Düzelebilir ama ısıdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum daha düşük sistemde dropsuz oynayabiliyorum.
Termal macun değişeceğim, Artic-mx4 2019 4 gr olanından alacağım. Hangi siteden almamı önerirsin? Ben Teknobiyotik sitesinden almayı düşünüyorum.
Steam platformundan mı oynuyorsunuz?

Termal macun değişeceğim, Artics-MX4 2019 4 gr olanından alacağım. Hangi siteden almamı önerirsin? Ben Teknobiyotik sitesinden almayı düşünüyorum.

Termal macun hakkında çok bir bilgim yok. İade etmeyin laptopu temizleyin termal macun değiştirin daha az drop yersin en yakın zamanda RAM almaya çalışın.

Geri
Yukarı