i5 8300H sistemde Far Cry 3 FPS değerleri nasıl?

İşletim sistemi
Windows 10

Mehmet121

Hectopat
Daha fazla  
1050 Ti, 16 GB RAM, i5 8300H sistemim bu, Far Cry 3'de Ultra ayarlarda bu değerleri görüyorum.

resim_2021-06-13_024028.png

Bu değerler az mı? Az ise format atarsam geçer mi? Ne yapmalıyım? Önceden crack yapıyordum ama artık yapmıyorum. Bunun zararı var mıdır, olsa bile geçer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
1050 Ti, 16 GB RAM, i5 8300H sistemim bu, Far Cry 3'de Ultra ayarlarda bu değerleri görüyorum.

Eki Görüntüle 1066298

Bu değerler az mı? Az ise format atarsam geçer mi? Ne yapmalıyım? Önceden crack yapıyordum ama artık yapmıyorum. Bunun zararı var mıdır, olsa bile geçer mi?
Çok az hocam bu değeler.

Pentium E5200 HD6570 3GB RAM sistemle daha yüksek degerler alıyordum ve oyunu satın al derim orijinal genellikle daha iyidir ve belki format çözebilir.

Pentium E5200 HD6570 3GB RAM sistemle daha yüksek degerler alıyordum ve oyunu satın al derim orijinal genellikle daha iyidir ve belki format çözebilir.

Oyun orijinal sanırım daha önceden crak yaptığım oyunların virüsleri bilgisayarda kalmış sanırım format atacağım.

Temiz format güzel olur hocam.

Bugün format atacağım.

Bu yöntemi kullanacağım uygundur değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugün format atacağım.

Bu yöntemi kullanacağım uygundur değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oda bir yöntemdir ama en temizi budur hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı