i5 8400 ve GTX 1060 Hazır Sistem Alınır mı?

Atecamoni

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba yakın zamanda bilgisayar toplayacağım. Vatan Bilgisayar'da attığım linkteki bilgisayarı buldum. İçindeki parçalara göre fiyatı çok makul geldi. Sizce almalı mıyım, Vatan herhangi bir sorun çıkarır mı ve en önemli sorum da bilgisayarı elden almak istiyorum. Vatan'a gidip bu fiyata bu PC'yi toplarlar mı ya da internetten siparişe özel bir PC mi? Konu hakkında bilgisi olanlar aydınlatırsa sevinirim. PC hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
INTEL I5 8400-MSI GTX1060 ARMOR 6GB-MSI B360M PRO-VH- CRUCIAL 8GB- WD 1 TB DİSK

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı bileşenleri yine vatandan tek tek toplayınca 4.901,88 TL yapıyor. Almak istiyorsan alabilirsin tabii ki ama bence parçaları kendin topla ve kentin monte et bileşenleri. İnan bana montajlamayı kendin yaparken hem bir şeyler öğreniyorsun hem de zevkli oluyor.

Kendin toplarsan kalan 420 TL'nin üstüne biraz daha koyup monitör ya da istediğin klavye, mouse, kulaklık gibi ekipmanlar alabilirsin.

Aynı bileşenleri yine vatandan tek tek toplayınca 4.901,88 TL yapıyor. Almak istiyorsan alabilirsin tabii ki ama bence parçaları kendin topla ve kentin monte et bileşenleri. İnan bana montajlamayı kendin yaparken hem bir şeyler öğreniyorsun hem de zevkli oluyor.

Kendin toplarsan kalan 420 TL'nin üstüne biraz daha koyup monitör ya da istediğin klavye, mouse, kulaklık gibi ekipmanlar alabilirsin.
İncehesap’ta şöyle bir PC buldum bu da çok uygun fiyattan satılıyor. Marka olarak da çeşitli markalardan toplanmış. Bu da hoşuma gitti. Kendim ayrı ayrı toplamaya uğraşmak istemiyorum ya zaten montaj işinden de hiç anlamıyorum o yüzden toplu şekilde Vatan gibi yerlerden toplatıp elden almak hedefim. Bu PC’ye fikriniz nedir?
Falcon 8460 (Donanım Arşivi) i5 8400 2.8 Ghz 8 GB 1TB GTX-1060 6GB Gaming (Oyuncu) Bilgisayar
Arkadaşlar diyelim ki Vatan’dan bu bilgisayarı alacağım. INTEL I5 8400-MSI GTX1060 ARMOR 6GB-MSI B360M PRO-VH- CRUCIAL 8GB- WD 1 TB DİSK
Linkteki fiyat sadece internete özel midir yoksa bir mağazasına gidip aynısını toplatıp aynı fiyata alabilir miyim? Bu konuda bir bilginiz var mı? Çünkü internet alışverişine bir de böyle yüksek bir fiyat olunca güvenesim gelmiyor elden almak istiyorum her şeyi. Bilginiz varsa söylerseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı