i5 8400 ve GTX1060 Hazır Sistem Alınır mı?

Alınmaz diye bir şey yok her sistem alınabilir önemli olan bütçe ve ihtiyaçlar. Ama bana kalırsa maliyeti düşük tutmak için her parçanın en düşük modelleri konulmuş. Aceleniz yok ise 2019 u bekleyin derim yeni ekran kartları belki piyasayı hafifletir ve en az 1070 alabilirsiniz. Çok çok uygun değilse 1060 ekran kartını bu zamandan sonra almayı pek doğru bulmuyorum.

Alınmaz diye bir şey yok her sistem alınabilir önemli olan bütçe ve ihtiyaçlar. Ama bana kalırsa maliyeti düşük tutmak için her parçanın en düşük modelleri konulmuş. Aceleniz yok ise 2019 u bekleyin derim yeni ekran kartları belki piyasayı hafifletir ve en az 1070 alabilirsiniz. Çok çok uygun değilse 1060 ekran kartını bu zamandan sonra almayı pek doğru bulmuyorum.
Dostum piyasa hafiflese bile dolar ortalığı kasıp kavuracaktır. Ben sana şöyle söyleyeyim o zamana kadar dolar en az 5.25 olur, hiç alınamaz. Alınacak en doğru zaman almayı düşündüğünüz zamandır.

@Artorias74 Haklısınız ben sistem toplamayı geçen yıl bu zamanlarda karar vermiştim. Eylül ayı gibi dolar 4 civarına gelmişti sanırım sinirlenip PS4 almıştım ve geçen hafta gidip 7 bin TL ye kasa topladım.:eek::cry: Bir yerden girmek lazım ancak şöyle düşünebiliriz belki yeni çıkacak 1160 1170 ler fiyat farkına değecek kadar performanslı olur ve onu tercih eder.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı