i5 8600 GTX 1650 Alınır mı?

Bu her işlemcide geçerli değil ve şansa bak ki benimde 2 tane arkadaşlarım işemci yanıyor diye şikayetçi hemde 4 fanlı kasalarda ben gözümle gördüğüme mi inanmalıyım senin dediğinie mi ?
Bende de R5 3600 var ama benim işlemcim yanmıyor nedense. Kaç fan olduğu önemli ama daha önemlisi kasanın nereden nasıl hava alıp dışarı attığı..
Ayrıca Intel işlemcileri stok fanla kullan bakalım ne oluyor. Bana kalırsa her işlemci için stok soğutucudan farklı bir soğutucu gerek. Ancak benim işlemcim yanmadığından almıyorum. Çünkü soğuk bir şehirdeyim.

Bu her işlemcide geçerli değil ve şansa bak ki benimde 2 tane arkadaşlarım işemci yanıyor diye şikayetçi hemde 4 fanlı kasalarda ben gözümle gördüğüme mi inanmalıyım senin dediğinie mi ?
Benimki yanmıyor...
Ayrıca stok fan ile pek bir şey beklememek lazım. Intel 8600 alıp stok fanıyla kullansana. Mangal yapılır eminim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı