Çözüldü i5-9300H laptopa Dual Boot Monterey kurulur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

533260

Centipat
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
INTEL SSDPEKNU512GZ
Ekran kartı
Intel UHD Graphics 630
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-9300H CPU @ 2.40GHz
Merhaba arkadaşlar, sistemimin AIDA64 ile edindiğim bilgilerini ekledim. Sistemim böyle bir kurulum için uygun mudur? Teşekkürler.

Laptop olduğu için çipset bilgisini edinemedim, modeli ASUS X571GT.
  • Intel Cannon Point PCH - cAVS (Audio, Voice, Speech) [B0] PCI
  • Realtek RTL8168/8111 PCI-E Gigabit Ethernet Adapter PCI
  • Realtek RTL8821CE Wireless LAN 802.11ac PCI-E Network Adapter PCI

Çözüm
Hiçbir sürüm için yok. Ya USB Wi-Fi alacaksın ya da yeni bir Wi-Fi kartı.
Teşekkürler.

Bu konuda belirtildiği gibi diski Monterey için böldüm ve kuruluma başlamak için boot ekranına geldim ama OC: Failed to load configiration! hatası veriyor sorun nedir

Tamamdır çözdüm. OC klasörü içerisinde birden fazla config dosyası varmış kendi işlemcim ile uyumlu olanın ismini config olarak düzeltmem sorunu çözdü kurulum devam ediyor sonuçlanınca güncellerim.

İndirdiğim imaj;

SSD 670p modeli gibi duruyor, 600p modeli sorun çıkarıyor, 670p'de ne olur bilmem. Wi-Fi desteği yok, kurulumu yapabilirseniz ethernet ile internete bağlanabilirsiniz. 8GB RAM, ağır işlemler için Monterey'de yetersiz kalır. Onun haricinde Dual Boot deneyebilirsiniz tabii:

SSD 670p modeli gibi duruyor, 600p modeli sorun çıkarıyor, 670p'de ne olur bilmem. Wi-Fi desteği yok, kurulumu yapabilirseniz ethernet ile internete bağlanabilirsiniz. 8GB RAM, ağır işlemler için Monterey'de yetersiz kalır. Onun haricinde Dual Boot deneyebilirsiniz tabii:
Peki Wi-Fi desteği sadece Monterey için mi yok? Başka sürüm ile kurulum yapınca kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir sürüm için yok. Ya USB Wi-Fi alacaksın ya da yeni bir Wi-Fi kartı.
Teşekkürler.

Bu konuda belirtildiği gibi diski Monterey için böldüm ve kuruluma başlamak için boot ekranına geldim ama OC: Failed to load configiration! hatası veriyor sorun nedir

Tamamdır çözdüm. OC klasörü içerisinde birden fazla config dosyası varmış kendi işlemcim ile uyumlu olanın ismini config olarak düzeltmem sorunu çözdü kurulum devam ediyor sonuçlanınca güncellerim.

İndirdiğim imaj;

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı