i5-9400F GTX 1060 sistem yükseltmek mi yeni sisteme geçmek mi?

snageX

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yalnızca FPS oyunları oynuyorum, ekstra olarak oynadığım tek oyun Sea of Thieves, Rust ve Fifa bunlar dışında oynadığım her oyun FPS oyunu ve buradan devam edeceğim. Belirtmiş olduğum sistemimi değiştirmeyi ve biraz daha yenilikçi, olabilirse sıvı soğutmalı gelecekte yükseltilecek bir sistem ile değiştirmeyi düşünüyorum. Tamamen keyfi modifiyeler yapabileceğim bir sistem arıyorum. Sizce elimde olan sistemi mi yükseltmeliyim yoksa yeni bir sistem mi almalıyım?

20.000-25.000TL'den fazla para ayırmayı düşünmüyorum.

RX serisini pek sevmiyorum fakat önerin için teşekkürler. Ayrıca 5 yılı aşkındır sistem toplama işleri ile uğraşmıyorum anlamadığım bir şey var RTX 4060 serisi neden bu kadar uygun? Kaçırdığım bir şey mi var? Yoksa çip muhabbeti mi çözüldü?
RX serisine ön yargı ile yaklaşmayın hocam. RX 6000 serisinde hiçbir sorun yok. FPS testlerini izleyebilirsiniz. RX 6800 ve RX 6800 XT, 4060Ti'ı cebinden çıkartır. Aralarında uçurum var ve çok daha ucuzlar. Bence kaçırmayın. 4060 serisinin fiyatlandırmasına gelecek olursak bir fikre sahip değilim.

Geri
Yukarı