i5-9400F sistem ne kadar eder?

soslukoftee

Decapat
Gerçek ederi 5-6K'dır. Fakat R7 2xx sistemlerin 7-8K'ya satıldığını düşünürsek satmak çok mantıklı değil gibi. Direkt telefon takaslarına girerseniz takas bedelinden hesaplarsınız. Ona da 8 deriz.

Gerçek ederi 5-6K'dır. Fakat R7 2xx sistemlerin 7-8K'ya satıldığını düşünürsek satmak çok mantıklı değil gibi. Direkt telefon takaslarına girerseniz takas bedelinden hesaplarsınız. Ona da 8 deriz.

Peki şunları da hesaba katsak
Bunlarla beraber kaç TL'ye çıkabilirim sistemi satacağım için bunlarada ihtiyacım olmayacak

Bunları da hesaba katarsak kaç lira eder

Peki şunları da hesaba katsak
Bunlarla beraber kaç TL'ye çıkabilirim sistemi satacağım için bunlarada ihtiyacım olmayacak

Bunları da hesaba katarsak kaç lira eder
7.5-8.5k eder bunlarla.

Peki şunları da hesaba katsak.
Bunlarla beraber kaç TL'ye çıkabilirim sistemi satacağım için bunlarada ihtiyacım olmayacak.

Bunları da hesaba katarsak kaç lira eder.

Güzel parçalar. Direkt bunlarla dahil 10K'ya koyardım ben. Aslında tek tek hesaplarsanız 8, zorlasak 9 eder ama sistem bir bütün haline getirilmiş alacak kişi parça parça uğraşmayacak o yüzden bu şekilde 10K'ya koyun, pazarlıkla 9K'ya falan inebilirsiniz.

Güzel parçalar. Direkt bunlarla dahil 10K'ya koyardım ben. Aslında tek tek hesaplarsanız 8, zorlasak 9 eder ama sistem bir bütün haline getirilmiş alacak kişi parça parça uğraşmayacak o yüzden bu şekilde 10K'ya koyun, pazarlıkla 9K'ya falan inebilirsiniz
Peki hangi iphone modelleri ile takaslayabilirim böyle en kötü 11 falan çıkarmı

Peki hangi iPhone modelleri ile takaslayabilirim böyle en kötü 11 falan çıkar mı?

Şu an iPhone 11 modeli ikinci elde 12-14K arası. Biraz ticaret işi ama. Kozmetik olarak bir-iki eksiği vardır, siz de kendi malınızı güzel fiyattan verirsiniz belli mi olur belki başa baş bile olur. Ama ortalama bir ihtimal sizin malınızı 10K'den hesaplarsak üstüne biraz koymanız gerekebilir.

Geri
Yukarı