Oyun i5 9400F sistemde PUBG mobil kasıyor

tekintoprak21

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. PUBG emülatör oyuncusuyum.
İşletim; i5 9400F RAM; 16 GB ekran kartı Gigabyte GTX 1050 Ti 4 GB monitör 24 inç 60 Hz oyun içerisinde kasma sorunu yaşıyorum. Bilgisayar donanımlarım PUBG için ne derece iyi. Ve monitör olarak da yeni bir tane sipariş verdim 200 Hz'lik. Sormak istediqim şu; monitörün 60 Hz olması oyun kasmasina neden olabilir mi ve donanımlarım iyi mi?

Emülatörlerde sıkıntı var böyle oynamak zorundasınız veya YouTube'dan ayar videosu falan varsa izleyebilirsiniz.

İşletim; i5 9400F RAM; 16 GB ekran kartı Gigabyte GTX 1050 Ti 4 GB monitör 24 inç 60 Hz oyun içerisinde kasma sorunu yaşıyorum. Bilgisayar donanımlarım PUBG için ne derece iyi. Ve monitör olarak da yeni bir tane sipariş verdim 200 Hz'lik. Sormak istediqim şu; monitörün 60 Hz olması oyun kasmasina neden olabilir mi ve donanımlarım iyi mi?
Mobil için gayet yeterli 90fps için. Kasma sorunu monitör yüzünden olamaz.
Ben i74702mq gt740m ile 90 fps alıyordum.

200 Hz monitör yerine sistem upgrade çok daha mantıklı olurdu.Zaten Pubg Mobile emülatörü sıkıntılı iyice sıkıntıya girer.

Ben de ryzen 7 3700u ile 30fps anca alıyorum?
Kasma sorunun ekranla alakası olmaz.
Hocam en düşük ayarlarda aşırıda kasmadan oynuyordum acaba bende mi sıkıntı vardı?

Geri
Yukarı