İ5 9400F Soğutucu Önerisi

Daimos

Hectopat
Daha fazla  
Stok soğutucunun yetmediğini düşündüğüm için yeni bir soğutucu almaya karar verdim. Şu 2 ürün arasında kaldım fakat sıvı soğutucunun intel işlemciyle uyumlu olup olmadığını bilmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

ve

Aslında stok soğutucu gayet yeterli neden böyle bir düşünceye girdiniz? Boşuna bütçenizden olmayın.

Arctic yeterlidir. O sıvı soğutmayı ben kullanıyorum fanı aşırı ses yapıyor. BIOS'tan ayar çekmem gerekiyor fana yoksa gürültüden durulmuyor. Soğutması iyi onun haricinde.

Aslında stok soğutucu gayet yeterli neden böyle bir düşünceye girdiniz? Boşuna bütçenizden olmayın.
Yükte 85 dereceyi gördüm fazla gibi geldi. Ayrıca benim bu cpu fanını chassis fan a bağlamışlar onunla bir alakası varmıdır ?
Arctic yeterlidir. O sıvı soğutmayı ben kullanıyorum fanı aşırı ses yapıyor. BIOS'tan ayar çekmem gerekiyor fana yoksa gürültüden durulmuyor. Soğutması iyi onun haricinde.
Teşekkür ederim

Yükte 85 dereceyi gördüm fazla gibi geldi. Ayrıca benim bu cpu fanını chassis fan a bağlamışlar onunla bir alakası varmıdır ?

Teşekkür ederim
Bak sıvı soğutma fanı son hızda böyle ses çıkartıyor;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Beklediğimden çok daha fazla sesli çalışıyor. Ben artic freezer duo yu alıyım en iyisi.

Helikopter kalkıyor sanki o ne öyle?
Hocam dikkat edin dokunmayın parmak keser o fan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı