i5 9400F stok fan ile GTA 5'de kaç dereceye çıkar

Safa T

Hectopat
Daha fazla  
Işlemcim Fortnite PUBG vb. oyunlarda 70 ve 85 derece arasinda gidip geliyor, 88'i de gördüm stok fan var. GTA 5'de kaç derece olur? Drop yer miyim? Ayarları normal veya High alsam cok ısınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 75 FPS sabitleyip 55-60 arası oynamıştım yüksek ayarlar ile. Ama benim en fazla gördüğüm sıcaklık AC Odyssey'de 71-72 dereceler. Stok fanla. Sizin değerler biraz yüksek hocam.

Ben 75 FPS sabitleyip 55-60 arası oynamıştım yüksek ayarlar ile. Ama benim en fazla gördüğüm sıcaklık AC Odyssey'de 71-72 dereceler. Stok fanla. Sizin değerler biraz yüksek hocam.

Vatan'dan toplattım 4 fan var 1 egzoz ve 3 tanede önde var ısılar bana yüksek geldi Vatan'a gidip söyledim stok fan ve o islemciye göre ideal normal sıcaklık degeri dediler ama 85 fazla diye biliyorum benimki 88 bile gördü 1 haftalık kasa kafama takıldı işlemci sıcaklığı.

Vatan'dan toplattım 4 fan var 1 egzoz ve 3 tanede önde var ısılar bana yüksek geldi Vatan'a gidip söyledim stok fan ve o islemciye göre ideal normal sıcaklık degeri dediler ama 85 fazla diye biliyorum benimki 88 bile gördü 1 haftalık kasa kafama takıldı işlemci sıcaklığı.
Kasa modelin nedir? Ben de Vatan'dan aldım.

O işlemciye sıvı soğutmaya gerek yok, çok gerekirse kule tipi alırsın. Kasa önden fazla hava almıyor. Bende de meshli Rampage var dediğim gibi maksimum 72..

Yeni konular

Geri
Yukarı