i5-9400F ve GTX 1660S sistem yükseltme

egedmrbs001

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Ben ilerleyen zamanda sistemime upgrade yapmak istesem nereden başlamalıyım?
Sistemim: i5-9400F - MSI Ventus XS 1660S - Kingston HyperX 16 GB 2666 MHz CL16 - MSI B365M PRO-VH - Toshiba 500GB NVMe M.2 SSD - Corsair Carbide Spec Delta RGB - Corsair VS550 -

Son düzenleyen: Moderatör:

Sistem zaten her oyunu Full HD Ultra'da oynatabilecek bir sistem. Neden böyle bir ihtiyaç duydun acaba?

Öncelik hangisi olmalı sizce? -Ben işlemciden yanayım.-
Hemen değil belki 2 belki 3 yıl sonra. Sadece fikir almak istedim. Ki zaten sistemi yeni aldım.
2 3 yıla yeni donanımlar çıkacak şuan açmanız saçma böle bir konuyu ayrıca sisteminiz gayet güçlü bir sistem yenileme yapmanıza gerek yok en az 3 yıl highda götürür.

Sistemi büyük ihtimal yeni aldınız ve daha ömrünün dolmasına çok var.
Şu an upgrade yapmak yanlış olur ileride yeni nesil Cpu/Gpu'lar, sisteminizin oyunlarda eksik kalmasıyla beraber bunu yapmanız gerekir.

HDD almanı öneririm onun dışında şimdilik gayet iyi bir sistem oyunların boyutları artık 100 er GB olmaya doğru gidiyor 500 GB SSD yetmemeye başlayacak

Bu sisteme işlemci tarafında en fazla i7 9700K takılır yanına bütçenize göre RTX 2070-2080'a kadar ve ya onların ayarında çıkıcak yeni kartlardan alabilir ve yıllarca kullanabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…