i5 9400F ve GTX1660S sistem için PSU önerisi

llzengll

Femtopat
Günaydın arkadaşlar. Böyle bir hazır sistemim var ve içinde gelen PSU Power Boost 500W adında bir PSU. Forumda gezinirken bu markanın çok riskli olduğu her an patlama ihtimali olduğunu gördüm. Pek güç kaynağından anlamadığım için ne yapacağımı bilemedim. Bilgisayar geleli 6 ay oldu çok şükür bir sorununu görmedim ama güven vermedi. 500W+80, 550W+80, 600W+80 PSU önerileriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe?
450 liraya kadar çıkabilirim. Bu markayı çok gördüm forumda tavsiye ediliyordu alabilirim bunu. Bide FSP olması lazım yanlışsam düzeltin onun da psuları çok beğeniliyor bu forumda. Onun hakkında bilginiz var mı ? Benim kasam orta boyutlu kasa sıkıntı olmaz o konudan demi bir de ?

Q450 liraya kadar çıkabilirim. Bu markayı çok gördüm forumda tavsiye ediliyordu alabilirim bunu. Bir de FSP olması lazım yanlışsam düzeltin onun da PSU'ları çok beğeniliyor bu forumda. Onun hakkında bilginiz var mı? Benim kasam orta boyutlu kasa sıkıntı olmaz o konudan değil mi bir de?

FSP'de iyi bir markadır. Lâkin AHBC serisi pek iyi değil. Onun yerine Hydro k serisi bakılabilir. Kasanıza muhtemelen uyumluluk sağlar boyut açısından. Modern kasalarla vida uyumluluk sorunu vesaire de çıkarmaz. Lâkin kasanızın tam modelini söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.
FSP Hydro k HD500 500W 80+ Bronze güç kaynağı 760, 00 TL yerine 392, 00 TL.

FSP'de iyi bir markadır. Lâkin AHBC serisi pek iyi değil. Onun yerine Hydro k serisi bakılabilir. Kasanıza muhtemelen uyumluluk sağlar boyut açısından. Modern kasalarla vida uyumluluk sorunu vesaire de çıkarmaz. Lâkin kasanızın tam modelini söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.
FSP Hydro k HD500 500W 80+ Bronze güç kaynağı 760, 00 TL yerine 392, 00 TL.
Dostum inan sabahtandır kasamın modelini arıyorum ama bulamıyorum. Üstünde ZENON yazıyor sadece sanırım powerboost markası bulamadım hiçbir yerde. Telefonumda olmadığı için fotoğraf çekemiyorum.

Dostum inan sabahtandır kasamın modelini arıyorum ama bulamıyorum. Üstünde zenon yazıyor sadece sanırım Power Boost markası bulamadım hiçbir yerde. Telefonumda olmadığı için fotoğraf çekemiyorum.

Bilgisayarı nereden aldınız? Link verebilir misiniz hazır sistem aldıysanız? Ya da eski kasanızı falan mı kullanıyorsunuz? Bu arada güç kaynağının üzerinde Power Boost yazısını görmüştünüz, değil mi?

Bilgisayarı nereden aldınız? Link verebilir misiniz hazır sistem aldıysanız? Ya da eski kasanızı falan mı kullanıyorsunuz? Bu arada güç kaynağının üzerinde Power Boost yazısını görmüştünüz, değil mi?
İnternetten istetmedim akrabamın yakın arkadaşından istettim. Kasa eski kasa değil güncel kasa. Bu değil ama buna benziyor diyelim

baya benziyor hatta
Amazon türkiye şubesi var değil mi ? Kargolar geç gelmez yani alırsam eğer

İnternetten istetmedim akrabamın yakın arkadaşından istettim. Kasa eski kasa değil güncel kasa. Bu değil ama buna benziyor diyelim

Bayağı benziyor hatta.

Amazon Türkiye şubesi var değil mi? Kargolar geç gelmez yani alırsam eğer.

Amazon global kargo şirketi tabii ki de var.

Bayağı benziyor hatta.

Amazon Türkiye şubesi var değil mi? Kargolar geç gelmez yani alırsam eğer.

Güncel bir kasa görünümüne sahipse sorun çıkmaz.

Geri
Yukarı