i5 9400F ve Intel arc A750 darboğaz olur mu?

Bütçe
7000TL
Yok yaşamazsınız yiyeceğiniz darboğaz şöyle işler. 1080P'de valorant'ı low'da açtınız diyelim 300fps'den sonra işlemciniz beslemiyor ekran kartınız %20 güçte çalışıyor. Ultraya alıyorsunuz gene 300fps alırsınız ama ekran kartınız bu sefer %50 çalışır diyelim mesela. Yani siz işlemcinizin verdiği fps'te takılacaksınız. Ekran kartınızı bu süreçte ne kadar zorlayacağınız sizin seçtiğiniz ayarlarda değişir. Single player oyunlarda 60fps isteyeceğiniz için ayarları ultraya alarak keyfini çıkarabilirsiniz. Multi oyunlarda sabit en azından bir 160fps almanız iyi olacaktır.
Benim tereddütüm de multi oyunlar için zaten. Bir drop sorunu vs olmaması önemli. Ayrıca bu kart attığınız link hariç neden hiçbir yerde bulunmuyor... Elden alacaktım aslında ama burası dışında bu kadar uyguna satan yok.

Benim tereddütüm de multi oyunlar için zaten. Bir drop sorunu vs olmaması önemli. Ayrıca bu kart attığınız link hariç neden hiçbir yerde bulunmuyor... Elden alacaktım aslında ama burası dışında bu kadar uyguna satan yok.
Hocam rx6700xt'nin kırpılan bir modeli olduğu ve seriye çok sonradan eklendiği için fazla üretilen ve satılan bir kart değil. Kartın herhangi bir problemi yok ama o kısmı yanlış anlamayın.
Gönül rahatlığıyle alıp kullanabilirsiniz.

Hocam rx6700xt'nin kırpılan bir modeli olduğu ve seriye çok sonradan eklendiği için fazla üretilen ve satılan bir kart değil. Kartın herhangi bir problemi yok ama o kısmı yanlış anlamayın.
Gönül rahatlığıyle alıp kullanabilirsiniz.
ttps://www.akakce.com/ekran-karti.html/26215,838189
Tamamdır teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı