i5 9400F ve RX570 sistem ne kadar eder?

• Konuyu başlatan mRekt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 778
Sen sarı sitede 4500'e alıcı bulursun ama ederi daha az tabii.

Ama işte alırken hep ölü parçalar seçmişsin fiyatın önemi yok.

Yani bilmiyorum "sarı site"de fiyatlar uçmuş durumda benim PC'den kötü ve monitörsüz falan 4.5K'ya satılıyor.
Hocam 1650 Super sistemim var. 5000 Tl'ye aldım. Kendinizi iyi kandırmışsınız. 6000-6500 TL bandına 1660 Super bulunabilir.

Hocam kendimi kandırdığımı düşünmüyorum evet Gamepower gibi parçalar ile benim sistem monitör falan ile birlikte 5K'ya toplanabilir ama ben tüm parçaları kaliteli tutmaya çalışmıştım.

Yani bilmiyorum "sarı site"de fiyatlar uçmuş durumda benim PC'den kötü ve monitörsüz falan 4.5K'ya satılıyor.

Hocam ben dürüst bir fiyat önerdim size. Zaten bir sonraki cümlem letgo ve benzeri yerler içindi. Oradaki insanlar daha da arştırmadan alıyor. 3200-3500 dürüst bir fiyat o sistem için. Fakat o "sarı siteler" daha pahalıya sattırabilir.

Hocam kendimi kandırdığımı düşünmüyorum evet Gamepower gibi parçalar ile benim sistem monitör falan ile birlikte 5K'ya toplanabilir ama ben tüm parçaları kaliteli tutmaya çalışmıştım.

Kral sen 4500'e koy. Pazarlık var yaz. Öyle 4200 gibi bir şeye satarsın.

Hocam ben dürüst bir fiyat önerdim size. Zaten bir sonraki cümlem letgo ve benzeri yerler içindi. Oradaki insanlar daha da arştırmadan alıyor. 3200-3500 dürüst bir fiyat o sistem için. Fakat o "sarı siteler" daha pahalıya sattırabilir.

Olabilir sarı sitede çok acayip kötü sistemler çok pahalıya gidiyor.
Kral sen 4500'e koy. Pazarlık var yaz. Öyle 4200 gibi bir şeye satarsın.

Tamam ustam öyle yaparım forumda haziran Temmuz gibi PC alacaklar yazabilir.

Olabilir sarı sitede çok acayip kötü sistemler çok pahalıya gidiyor.

Tamam ustam öyle yaparım forumda haziran Temmuz gibi PC alacaklar yazabilir.

Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim fakat sizin bana yazdığınız fiyatlarla aralarında bir değişim olmuş mudur şu anda yani demek istediğim şu an satmak istesem kaça satarım.

Selamlar, yaklaşık 1 yıl önce İtopya'dan bir hazır sistem aldım. Bu sistemi haziran Temmuz gibi satacağım fakat şu anki piyasasını merak ediyorum.

İşlemci: i5 9400F.
Anakart: MSI H310M M.2 Plus 2666MHz destekli anakart.
RAM: Adata XPG Gammix D30 3000MHz 8 GB RAM.
Ekran kartı: MSI Armor RX570 4 GB 256Bit GDDR5 ekran kartı.
Harddisk: Seagate Barracuda 1TB hard disk (HD Tune Pro ile yaptığım testte okuma 350MB/sn yazma 400MB/sn çıktı)
Kasa: MSI MAG Vampiric 010X RGB kasa.
Güç kaynağı: Cooler Master Elite V3 600W güç kaynağı.
Monitör: Lenovo thinkvision S22E-19 21.5 inç. 75Hz 4ms monitör.

Yanında ışıklı klavye mouse set vereceğim + olarak Rampage 7.1 forte-y kulaklık ve Rampage mouse pad vereceğim. Bu sisteme her şeyine 5K düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?

Anakart 2666 MHz RAM 3000MHz.

Yeni konular

Geri
Yukarı