i5-9500F sistemde Ark: Survival Evolved oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 11

NightB

Hectopat
Daha fazla  
Selam, ben eski bilgisayarımı Ark oynayarak bozmuş birisiyim ve şu an oynamaya korkuyorum.
Bugün oyuna girdim ve sıcaklık değerlerine baktım, ekran kartım Max 70 derece oluyor.
İşlemcim ise 40-45 derece arası gidip geliyor Full.
Sizce PC tekrar bozulur mu, herhangi bir sıkıntı çıkar mı?

GTX 1650.
16 GB RAM.
i5-9500F

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende daha kötü sistem var RX 6400. Bu iyide işlemci i5 520m 90 dereceyi görüyor güç kaynağından arada kötü kokular geliyor ama PC hayla bozuk deil islemcideki termal macun 3 yıllık ve arkı çatır çatır oynatıyor orta düşük ayarlarda 1080p de 30-60 arası gidiyor geliyor

7200U işlemcili ve 2 GB 940MX ekran kartına sahip eski laptopum ile 900 saat Ark oynamıştım. 25-30 FPS oynadım ama oynadım. Bahsettiğin sistem yeterli olacaktır ama ekran kartının işlemciden daha fazla ısınması ilginçmiş, doğru baktığına emin misin?

Evet işlemci eski ve macunu 3 yıllık ekran kartı zaten 53 wat tüketiyor en fazla bir de alalı 5 ay bile olmadı doğru baktığımda eminim

Yıllar sonra Ark oynayan birini görünce sormak istedim. Önümüzdeki aylarda çevrimiçi sunucular kapatılacakmış sanırım doğru mudur? Ben de 3 yıl sonra tekrar indirmeyi düşünüyordum fakat bu haberi duydum

Geri
Yukarı