i5 Toshiba laptop 2 ekran modunu açınca siyah ekranda kaldı

Laptopa 2 ekranı olmamasına rağmen 2 ekran modunu açtım ve ekranım siyah hal aldı. Düzeltemiyorum, ne yapabilirim?
Windows+P yapın ve Enter tuşuna basın. Bu şekilde düzelmezse Windows+P yaptıktan sonra aşağı ok yapın ve Enter yapın. Düzelene kadar bu döngüyü sürdürün. Seçim ekranında yaklaşık dört tane seçenek olması gerekiyor. Bu ekranda "Sadece bilgisayar ekranı" seçeneği belirlenmelidir.
Not: Bilgisayarınızı kapatıp açtığınızda da düzelmesi gerekir.

Windows+p yapın ve enter tuşuna basın. Bu şekilde düzelmezse windows+p yaptıktan sonra aşağı ok yapın ve enter yapın. Düzelene kadar bu döngüyü sürdürün. Seçim ekranında yaklaşık dört tane seçenek olması gerekiyor. Bu ekranda "sadece bilgisayar ekranı" seçeneği belirlenmelidir.
Not: Bilgisayarınızı kapatıp açtığınızda da düzelmesi gerekir.

Ama işte 2. ekran olmadığı için benim ekranımda siyah olduğu için bir şey göremiyorum.

Ama işte 2. ekran olmadığı için benim ekranımda siyah olduğu için bir şey göremiyorum.
Bir şey göremediğinizi biliyorum. Sadece yazdıklarımı dikkatlice uygulayın. Ayrıca Windows'u yeniden başlatmak için şunu yapabilirsiniz.
1. Windows+X yapın.
2. İki defa B harfine basın.
3. Enter yapın ve A harfine basın. Bilgisayarınız yeniden başlayacaktır. Bu şekilde düzelmezse Bios'unuzu varsayılan değerlere sıfırlayın.

Geri
Yukarı