i7 10700F, RTX 3060 sistem ne kadar eder?

Ballistic

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bileşenlerim iyi sayılır. Vatan'dan almıştım 2 yıl önce ve sizlerden kasamı kaça satmam gerektiği konusunda yardım bekliyorum.

i7 10700F
ASUS RTX 3060 12 GB
B460-PRO Wi-Fi 2933 Anakart
Samsung 970 EVO 500GB M.2
G.Skill 2x8 16 GB 3200MHz RAM
1TB Blue HDD
Cooler Master Hyper Spectrum soğutucu
Cooler Master 700W 80Plus Gold
Asus Tuf GT301

Sıfır fiyatlarına baktığım zaman yüksek çıkıyor ama ikinci el piyasası bu ekran kartında çok düşük. Yükseltme yapmayı düşündüm ama ne yapacağımı bilemedim. Satıp üzerine ekleyerek 4060ti sisteme geçiyorum. Kasayı satmış bulundum ama içimde sıkıntı oldu ucuza mı veriyorum diye. 20 bin liraya aile dostuma satmış bulundum.

Sıfır fiyatlarına baktığım zaman yüksek çıkıyor ama ikinci el piyasası bu ekran kartında çok düşük. Yükseltme yapmayı düşündüm ama ne yapacağımı bilemedim. Satıp üzerine ekleyerek 4060 Ti sisteme geçiyorum. Kasayı satmış bulundum ama içimde sıkıntı oldu ucuza mı veriyorum diye. 20 bin liraya aile dostuma satmış bulundum.

Hayır iyi fiyata vermişsiniz bence hayırlı olsun 3060'dan 4060 Ti sağlam bir fark yaratır yine tabii 4070 bir sisteme geçseydiniz daha iyi olurdu ama bütçe farkı oluşur bu sefer de.

Hayır iyi fiyata vermişsiniz bence hayırlı olsun 3060'dan 4060 Ti sağlam bir fark yaratır yine tabii 4070 bir sisteme geçseydiniz daha iyi olurdu ama bütçe farkı oluşur bu sefer de.
Teşekkür ederim ilginize biran endişe etmiştim ani bir karar oldu. 4060 Ti siparişini vermiş bulundum, bir süre daha ölmezsem bana yetecek bir sistem oldu. Tekrar saolun kolaylıklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı