i7 10700F ve RTX 3060 için güç kaynağı önerisi

Bütçe
25,000 TL
Benim de Seasonic diye aklımda kalmış.
Onu yazacaktim aslinda ama vazgecmistim, ustune denk geldi :)

Benim dusuncem (kanitlanmadi, ama arastiracagim) tek EPS baglantili olanlar Seasonic, cift EPS baglantililar CWT uretimi olmali. Cift EPS baglantililar new batch yani yeni surum diye geciyor, ureticisi ve ic yapisi da bu baglamda degismistir. Ama dedigim gibi kanitlanmadi, arastirmalarim olacak.

Onu yazacaktim aslinda ama vazgecmistim, ustune denk geldi :)

Benim dusuncem (kanitlanmadi, ama arastiracagim) tek EPS baglantili olanlar Seasonic, cift EPS baglantililar CWT uretimi olmali. Cift EPS baglantililar new batch yani yeni surum diye geciyor, ureticisi ve ic yapisi da bu baglamda degismistir. Ama dedigim gibi kanitlanmadi, arastirmalarim olacak.
İnternetten yeterli bilgiyi bulabilir misiniz yoksa PSU açmanız mı lazım?

İnternetten yeterli bilgiyi bulabilir misiniz yoksa PSU açmanız mı lazım?
CWT uretimi olan modellerin de incelemesi var, ic yapida farkliliklar var. Incelemeleri kiyaslayip bir yargiya varabilirim buyuk ihtimal.

Iki adet C750 incelemesine baktim, biri tek digeri cift baglantili ve sunu gordum ki; dusuncem yanlismis.

CWT uretimi olarak buldugum inceleme C850 ve C1000'e ait, teorimi C650 ve C750'nin Seasonic; C850 ve C1000'nin ise new batch ile birlikte CWT uretimi oldugu yonunde degistiriyorum. Bunu da arastiracagim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı