i7 10700K sistemde ısıyı düşürmek için ne yapmalıyız?

Hocam hava akışı iyi olan bir kasa önerir misin fiyat önemli değil birde bu sıcaklık değerlerinin psu ile ilgisi var nı ve benim psu sizce yeterli mi yükseltmeli miyim?

Hocam hava akışı iyi olan bir kasa önerir misin fiyat önemli değil bir de bu sıcaklık değerlerinin PSU ile ilgisi var nı ve benim PSU sizce yeterli mi yükseltmeli miyim?

PSU Yeterli.
Önerdiğim kasanın hava akışı son derece güzel.

Kullanan çoğu kişi fanlarından şikayetçi TD500 Mesh'in. Bence farklı bir kasa bakın. Bütçe sıkıntım yok diyorsunuz, P500A DRGB öneririm.
Fanlarında bir sorun yok aslında hocam, tam yüke çektiğimde bile sesi gelmiyor diyebilirim.

Fanlarında bir sorun yok aslında hocam, tam yüke çektiğimde bile sesi gelmiyor diyebilirim.
Size gelmediyse şanslısınız. TRRRRRR diye ses çıkarıyor çoğu kişide. @kirknewsted mesela kullanıyordu o kasayı. @Enes Bahadir sırf fanları yüzünden kasayı değiştirdi.

Allah Allah, 1 aydır kullanıyorum hiçbir sesine rastlamadım.
Teknoloji biraz da şans işi hocam.
Direkt fanları sorunlu kasanın, şans işi değil. Kulağını yaklaştır duyarsın. Kaç kişi aldı benimle, hepsinde olan bir sorun.
%60 fan ayarında bile sesli, %40 üstü sesli direkt. %100 fan ayarında ses gelmiyor demek bilemiyorum. Video çekip atabilir misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…