i7 10750H 1650 Ti Oyun Önerisi

FarCry 5 ve FarCry New Dawn çok güzel indirime girdi. Steam'den de alabilirsin.
Far Cry 5 Gold edition'u 32 TL'ye almak nasıl olur?
Ben fifayı fut draft vs için oynayın demedim bende hiç sevmem zaten fut draft vs. Hocam fifa'yı kariyer modunu oynayın teknik direktör olarak kendi takımınızı geliştirin. O zaman oyun gerçekten çok zevkli oluyor. Superlig veya ingilitere 4. ligten başlayabilirsiniz zevk alacağınızdan eminim. Benimde şu an kullandığım sistem çok düşük çoğu önerdiğim oyunu açamıyorum youtube'dan gameplaylerini izleyip bitirdim. Hitman absolution sizi kesinlikle içine çekecektir bunu biliyorum nasıl biliyorum onuda bilmiyorum :D Yakuza 0'a bende çok sıcak bakmıyordum (her zaman batılılara ve ortadoğu insanlarına japon oyunları kültürü vs hep tuhaf gelmiştir zaten.) Dedim bi gameplayler'ini izleyeyim bakayım gerçekten ilk 20-30 dakika çok içine çekti beni oyun. Tek şey söyleyeyim oyun açık dünya oyunu bir sürü farklı şey var oyunda söylemek istemiyorum oyunu alınca daha çok zevk alırsınız diye. Evet, benden bu kadar. Ucuz oyun olarak öneriniz nedir diyorsanız Hitman absolution, Alien Isalation ve Mafia 1'e bakabilirsiniz.

Düşük sistemle oynadığım oyunlar:
Hitman absolution
Alien Isalation
Just cause 2
PES 13-16 ve FİFA 14
Manhunt
Tomb raider 2013
Ve diğer onlarca oyun..
Hitman ve Yakuza 0'a bakacağım. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.

Epic'te Gold sürümü daha ucuz sanırım. Tabii Epic'ten al 32TL'ye düşüyorsa.
Epic'tekinden bahsediyordum zaten. 31.80 tam olarak ama daha önce hiçbir Far Cry oyununu oynamadım. Bilgim yok. Kaç saatlik oyunlar? Konuları neler ve birbirleriyle bağlantılı mı?
Burada oyunlar çok daha ucuz güvenilir garantili daha hiç almadım ama gerçek kullanıcı yorumları olumlu 1 kez denemeyi düşünüyorum
Bana çok güvenilir gelmedi. Fark etmiştim bu hesabı. Fikrimce hesap veriyorlar ve hislerime göre 1 ay içerisinde hesabı geri alırlar. Verdiğimiz para ziyan olur diye düşünüyorum.

Epic'tekinden bahsediyordum zaten. 31.80 tam olarak ama daha önce hiçbir Far Cry oyununu oynamadım. Bilgim yok. Kaç saatlik oyunlar? Konuları neler ve birbirleriyle bağlantılı mı?

Konudan bahsedersem spoiler olur. New Dawn'ı oynamadım ama biraz bağlantısı varmış.

Ben dmden biraz sordum anladım hesap mantığını şikayet varda şikayet yazmışlar sonra geri düzelttiler yazmışlar muhtemelen ss ile falan düzeltildi ben daha denemedim 19tl ye fifa19 var onunla denemeyi düşünüyorum 3 ay sonra bir şey olmazsa belki düşünebilirim.

Konudan bahsedersem spoiler olur. New Dawn'ı oynamadım ama biraz bağlantısı varmış.
3 ve 5'i oynarsam konuya hâkim olur muyum? Uzun süre götürecek oyunlar mı?
Ben dmden biraz sordum anladım hesap mantığını şikayet varda şikayet yazmışlar sonra geri düzelttiler yazmışlar muhtemelen ss ile falan düzeltildi ben daha denemedim 19tl ye fifa19 var onunla denemeyi düşünüyorum 3 ay sonra bir şey olmazsa belki düşünebilirim.
Tahminimce:
Bir hesap veriyorlar ve daha sonra hesabın şifresini değiştiriyorlar. Siz eğer sorup soruşturmazsanız hesap gitti vesaire diye hiçbir şey olmuyor. Eğer siz sorup soruşturursanız yeni bir hesap veriyorlardır.
Hâliyle bu da büyük risk. Kimse 40 TL'ye Forza satmaz. Açıklamalarına göre oyunu oynamayan sahiplerinden alıyorlar hesabı. Bana pek güvenilir gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı