i7 10750H RTX 2070 Super Laptopta Boşta Yüksek RAM Kullanımı

Shorykays

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün YouTube'da video izlerken acil bir işim çıktı ve laptopumu kapatmadan, videoyu açık bırakıp sadece kapağını kapattım. Yarım saat sonra eve geldiğimde bilgisayarı kapalı ve aşırı ısınmış bir halde buldum. Açtığımda ise aşırı geç açılıyordu ve donuyordu. Google Chrome da hala açıktı. Ben de bilgisayarı yeniden başlattım ama değişen bir şey olmadı. Birkaç defa daha denedim gene olmadı. Görev yöneticisine baktığımda hiçbir şey açık değilken bile %40'a varan RAM kullanımı gördüm ama listeden baktığımda o kadar çok RAM kullanan bir şey gözükmüyor. Sorunun ne olduğunu çözemedim ama bilgisayar kullanılacak halde değil. Arka planda Cyberpunk açsam bu kadar kasmaz. Laptopu alalı 2 ay oldu. Markası ASUS ROG STRIX G17 G712LWS-EV028. özellikleri:
10750h.
2070 Super.
16 GB RAM.
512 GB SSD.

Ekran görüntüsü 2021-02-03 233242.png

Ekran görüntüsü 2021-02-03 233331.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Test yapabilirsin, olması gerektiği gibi performans vermiyor ya da hata verirse; servise yollayabilirsiniz.

Ertesi gün uyandığımda eski haline dönmüş. Sanırım fazla ısındığı için öyle olmuş. Ram ile bir alakası yokmuş. Yanıtınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı