i7 10870H sistemde mavi ekran hatası

• Konuyu başlatan xbea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 401
İşletim sistemi
Windows 10

xbea

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet yine ben :). Bu sefer size 4 tane mavi ekran ile geldim hocalarım, bunların farkı tam 6 saat beklememe rağmen PC kapanmadı. Yani sizin anlayacağınız zorla kapadım ama hata yedekleme %100 olduktan sonra yaptım bunu. Yani minidump dosyaları elimde :D.

Sistem özelliklerim:

• Intel Core i7 10870h 5.0GHz
  • NVIDIA RTX 2060 6 GB.
  • Intel Optane 660p 1 TB SSD 1800 MB yazma / 1800 MB okuma.
  • 2 X 16 GB Kingston HyperX impact 3200MHz DDR4 RAM.
  • Model adı: ASUS ROG STRIX G512LV-HN267
Buyurun bunlar da dosyalar bir bakıverin hocalarım:

Yeni klasör (3).rar

@Enes3078 hocam sen bilgilisin bu konularda seni etiketledim, daha önce de bana yardımcı olmuştun çünkü :).
Evet yine ben :). Bu sefer size 4 tane mavi ekran ile geldim hocalarım, bunların farkı tam 6 saat beklememe rağmen PC kapanmadı. Yani sizin anlayacağınız zorla kapadım ama hata yedekleme %100 olduktan sonra yaptım bunu. Yani minidump dosyaları elimde :D.

Sistem özelliklerim:

• Intel Core i7 10870h 5.0GHz
  • NVIDIA RTX 2060 6 GB.
  • Intel Optane 660p 1 TB SSD 1800 MB yazma / 1800 MB okuma.
  • 2 X 16 GB Kingston HyperX impact 3200MHz DDR4 RAM.
  • Model adı: ASUS ROG STRIX G512LV-HN267
Buyurun bunlar da dosyalar bir bakıverin hocalarım:

Yeni klasör (3).rar

@Enes3078 hocam sen bilgilisin bu konularda seni etiketledim, daha önce de bana yardımcı olmuştun çünkü :).
@Enes3078 hocam bir ara bakarsın değil mi? Hazır evdeyken şunu çözelim diyorum da yanlış anlama beni, vakit kısıtlı benim yoksa beklerim daha :).

Son düzenleme:
1) Kaspersky VPN varsa kaldırın yoksa da direkt Kaspersky'ı kaldırın.

2) Vanguard'ı kaldırın.

3) Aşağıdaki ağ sürücüsünü kurun.

Sorunun çözülüp çözülmediğini 3 gün içerisinde belirtirseniz sevinirim.
Hocam VPN ve Vanguard'ı kaldıracağım ancak gönderdiğiniz sürücü eski sürüm? Yani bende V22.80.1.1 var da yüklemeli miyim?

Direkt Intel'in sitesinden yüklediyseniz bilemem ama bu attığım sürücü sizin cihaz ana sayfasından alıntıdır. Dilerseniz bunu kurup sonrasında yükseltme de yapabilirsiniz, size kalmış.

Direkt Intel'in sitesinden yüklediyseniz bilemem ama bu attığım sürücü sizin cihaz ana sayfasından alıntıdır. Dilerseniz bunu kurup sonrasında yükseltme de yapabilirsiniz, size kalmış.
Direkt Intel'in sitesinden yaptım hocam, dediğiniz bugün müsait olduğumda deneyeceğim eğer sorunum çözülür ise buraya yazarım. Bir de hocam hepsi 09 ile başlıyor bunun anlamı nedir? Merakımdan sordum da...

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı