i7-12700F için fan önerisi

arcturussa

Decapat
Daha fazla  
Islemcimin bugün oyunlarda 90C gordugunu gordum cok korktum. Allah'tan fan uygulamasindan sogutmayi arttirdim 80'lere düstü. i7 12700F'e sogutucu oneriniz var mi? Sivi sogutma olmasa daha iyi olur cunku Almanya'da sivi sogutma yapacak adam cok az.

Son düzenleyen: Moderatör:
Islemcimin bugün oyunlarda 90C gordugunu gordum cok korktum. Allah'tan fan uygulamasindan sogutmayi arttirdim 80'lere düstü. i7 12700F'e sogutucu oneriniz var mi? Sivi sogutma olmasa daha iyi olur cunku Almanya'da sivi sogutma yapacak adam cok az.
Sıvı soğutma istememenizin sebebini anlayamadım. Bütçe belirtmemişsiniz ama hem boyutları oldukça küçük hem de performansı iyi olan bu soğutmayı öneririm. https://www.amazon.com/ID-COOLING-P...jbGlja1JlZGlyZWN0JmRvTm90TG9nQ2xpY2s9dHJ1ZQ==

Sıvı soğutmayı yapmıyon zaten sen Custom'la karıştırdın galiba cidden takması kolay normal soğutucu takmak gibi.

Sıvı soğutmayı yapmıyon zaten sen Custom'la karıştırdın galiba cidden takması kolay normal soğutucu takmak gibi.

Önerim budur kasanıza ve bütçenize göre farklı önerilerdede bulunabiliriz.

Siyahı daha ucuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı