i7-13700 için 360mm sıvı soğutma ve sığacağı kasa önerisi

mertks

Centipat
Daha fazla  
i7 13700 + 6900XT + Z690 sistem topluyorum. Bu işlemciyi hangi sıvı soğutmayla kullanabilirim? 360mm'nin altında bir sıvı soğutma muhtemelen yetmeyecek ve kasa önerisine açığım. Radyatörü kasanın üst kısmına monte etmeyi düşünüyorum. En uygun kasa hangisi olur? Bütçe sınırı yok ama en uygun fiyatlı işimi görebilecek olanı alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sana bir iyilik yapıyorum ve alabileceğin en iyi sıvı soğutmayı yolluyorum. Hemen yapıştır.
10-15 güne gelir. 3.923 TL dışında ücret ödemezsin.

i7 13700 + 6900XT + Z690 sistem topluyorum. Bu işlemciyi hangi sıvı soğutmayla kullanabilirim? 360Mm'nin altında bir sıvı soğutma muhtemelen yetmeyecek ve kasa önerisine açığım. Radyatörü kasanın üst kısmına monte etmeyi düşünüyorum. En uygun kasa hangisi olur? Bütçe sınırı yok ama en uygun fiyatlı işimi görebilecek olanı alacağım.

Eğer sıfırdan toplayacaksan daha iyi bir setup kurulur.

Bir şey soracağım, işlemciyi satın aldınız mı? Almadıysanız 13700Kf'ye bakabilirsiniz. Tabii dahili grafik kartıyla işiniz varsa bilemem. Hız aşırtma için k serisi işlemciler tercih edilmeli, belki ileride işinize yarayabilir.

Boyutu değil işlevi önemli :D

@mertks sen bu bahsettiğin ürünleri aldın mı yoksa alacak mısın?

Setup daha iyi şekilde kurulabilir.
Ve kullanım amacın ne olacak?
piyasanın neredeyse yarı fiyatına denk getirdim o yüzden aldım hepsi sıfır tabiki oyun oynuyorum genellikle 2k monitör alacağım onun içinde asus VG27AQ düşünüyorum elimde rampage x horse kasa var 240 mm uygun olurmu yoksa yeni kasa bakmam gerekicek

Piyasanın neredeyse yarı fiyatına denk getirdim o yüzden aldım hepsi sıfır tabii ki oyun oynuyorum genellikle 2K monitör alacağım onun içinde ASUS VG27AQ düşünüyorum elimde Rampage X horse kasa var 240 mm uygun olur mu yoksa yeni kasa bakmam gerekecek.

Uygun olur yapıştır. 360mm dediklerinden iyi bir soğutucu.

Yeni konular

Geri
Yukarı