i7-13700KF RTX 3060Ti sistem iyi mi?

648158

Centipat
Arkadaşlar merhaba, sistemim iyi mi, kötü mü, idare eder mi, çok mu, iyi çok kötü mü? Oylarsanız sevinirim.

13th gen Intel(R) Core(tm) i7-13700KF 3.40 GHz 16 çekirdek 24 mantıksal işlemci.
NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti.
Windows 11 Pro.
Anakart:

ASUS TUF Z690-PLUS DDR5 Anakart

Monitör.

ASUS 27" VG279QM 1ms 280Hz HDMI DP FreeSync IPS Gaming monitör​

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci ve anakart fazla yüksekte gibi. Ekran kartına bir tık daha yatırım yapmak daha iyi olur.

İşlemci neden bu kadar yüksek ekran kartı neden bu kadar düşük? Dengesiz.

Toplam bütçen ne daha iyisi toplanır.

İşlemci neden bu kadar yüksek ekran kartı neden bu kadar düşük? Dengesiz.

Toplam bütçen ne daha iyisi toplanır.

Arkadaşlar monitör ve kasanın içindekiler dahil ( klavye ve mouse almadım ) 54000 TL tuttu
Vatandaki elemanlar topladı bilgisayarı bende bu konularda pek bilgili değilim daha ilk defa masaüstü sistemim oldu.

Arkadaşlar monitör ve kasanın içindekiler dahil ( klavye ve mouse almadım ) 54000 TL tuttu
Vatandaki elemanlar topladı bilgisayarı bende bu konularda pek bilgili değilim daha ilk defa masaüstü sistemim oldu.
Ne? iade et alma onu.Çok pahalı.

Daha düşük bir sistem arkadaşımda var, yeri geliyor benim işlerin de çıktısını aldırıyorum

Senin uzay mekiği her türlü yeter sana.
Hocam ekran kartı ile işlemci dengesiz hâlâ öneriyorsun bu sistemi.

Daha düşük bir sistem arkadaşımda var, yeri geliyor benim işlerin de çıktısını aldırıyorum

Senin uzay mekiği her türlü yeter sana.

Bir sorum olacak, mesela ben bu sistemi bir süre kullandım sonrasında yeni parçalar ekleyebiliyor muyum?

Ne? İade et alma onu. Çok pahalı.

Hocam ekran kartı ile işlemci dengesiz hâlâ öneriyorsun bu sistemi.

Maalesef 1 buçuk ay oldu dostum. Aldım bilgisayarı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…