i7-14700KF ve ASUS TUF RTX 4070 Ti Super sistem toplama önerisi

Bütçe
120000

Utku Tutun

Centipat
Daha fazla  
Merhaba halihazırda kullandığım sistem eskidiği ve oyunları açmamaya başladığı için kendi bilgim ile bir sistem topladım. Özellikle bileşenlerin ASUS TUF olmasına özen gösterdim.
Bu sistemde şu parçayı kullansanız daha iyi olur dediğiniz bir parça var mı? Seçtiğim parçalar iyi ve kaliteli mi?
Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

Merhaba halihazırda kullandığım sistem eskidiği ve oyunları açmamaya başladığı için kendi bilgim ile bir sistem topladım. Özellikle bileşenlerin ASUS TUF olmasına özen gösterdim.
Bu sistemde şu parçayı kullansanız daha iyi olur dediğiniz bir parça var mı? Seçtiğim parçalar iyi ve kaliteli mi?
Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

120 bin TL'ye 4090 sistem toplarım ben siz ne yaptınız hocam ya.

Şu anki ekran kartı bana çok uzun bir süre yeterli gelir diye düşünüyorum. Yaklaşık 16 yıldır Asus ürünlerini kullandığım ve memnun kaldığım için marka değiştirmek istemiyorum.
Gereksiz hocam 4090'lı çok daha iyi sistem dizmek varken sadece asus için okadar şeyden fazgeçmeye değmez.

https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/M4FC76D1

Alın hocam parçaların çoğu gene Asus Tuf.

Anakart soğutucu ve Ekran kartı gene asus sizin istediğiniz gibi 123 bin TL'ye geliyor fiyat gene.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasa olarak da bu kasa incelemesine bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı