i7 2600 Sisteme Windows 11 kurulmalı mı?

Loqsy0917

Centipat
Daha fazla  
RAM
1x8 gb blue edition hyberx 1333 mhz 1x8 kingston 1333 mhz 16GB
SSD veya HDD modeli
HDD : 1 TB SSD : 224 GB
Ekran kartı
AMD Radeon R7 200 Series
Anakart
AsusTek P8H61-M LX
İşlemci
İntel Core İ7 2600 3.40 GHz Turbo 3.60
Merhaba ben Windows spectre kullanıyorum ve Windows 11'e geçeceğim şu anda yüklüyorum masaüstü bilgisayarımda sadece oyun oynuyorum Fortnite Forza Horizon 4 falan filan kullanan varsa deneyimini anlatabilir mi acaba?

Optimizasyon sorunlarıyla karşılaştım son zamanlarda. Siz bilirsiniz ama bence zamanı var biraz daha.

Desteklemeyen sisteme kurmanın alemi yok. Birileri Microsoft tekeline haddini bildirmeli artık. Size zorla yeni donanım aldırmaya çalışıyorlar. Bende Ryzen 5 1600 var, benimkini bile 1 nesil farkıyla desteklemiyor.

Desteklemeyen sisteme kurmanın alemi yok. Birileri Microsoft tekeline haddini bildirmeli artık. Size zorla yeni donanım aldırmaya çalışıyorlar. Bende Ryzen 5 1600 var, benimkini bile 1 nesil farkıyla desteklemiyor.

Bilmiyorum Valorant oynamıyorum o yüzden TPM 2.0'a gerek yok yani arayüzü falan daha hoş geldi.

Bilmiyorum Valorant oynamıyorum o yüzden TPM 2.0'a gerek yok yani arayüzü falan daha hoş geldi.
RAM ve işlemci kullanımı da hoş

Ayrıca Valorant'ın yazılımının TPM ile hiçbir alakası yok. Kim bilir Microsoft'la kaç milyar dolarlık anlaşmalar yaptılar da böyle bir zorunluluk getirdiler

RAM ve işlemci kullanımı da hoş

Ayrıca Valorant'ın yazılımının TPM ile hiçbir alakası yok. Kim bilir Microsoft'la kaç milyar dolarlık anlaşmalar yaptılar da böyle bir zorunluluk getirdiler

İptal ediyim ya o zaman Windows spectre kraldir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…