i7-2600 ve GTX 1050 Ti için anakart

Xyranthios

Kilopat
Daha fazla  
Bir kaç ay önce kendime GTX 1050 Ti aldım. Malesef bilgisayarıma uymadı ordaki çalışan kişi ise ekran kartının anakartından dolayı çalışmadıgını söyledi eğer yeni bir anakart alırsan işlemcinizin soketinden dolayı öyle bir anakart bulamıyacagımızı ve o işlemcinin çöpe gidicegini söyledi. Bu olaydan sonra ben işlemcimin özelliklerine baktıgım zaman 1155 soket yazdıgını gördüm.

İşlemcim şudur:

Intel® Core™ i7-2600 Processor (8M Cache, up to 3.80 GHz) Ürün Teknik Özellikleri

Bu işlemci ile hangi anakart ile uyumlu çalışır? 1151 soketlik anakartlarla çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınızın marka modeli nedir, uymama şansı yok denecek kadar az, eğer anakartınızda bundan varsa uyacaktır işlemciniz de hala güçlü sayılabilecek bir işlemci. Sadece 1155 soketler çalışır.

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    12,3 KB · Görüntüleme: 148
Anakartınız OEM veya kalitesiz ise kartın PCI-E yuvasından alması gereken Wattı tam veremiyor olabilir halihazırdaki 1050ti'nızda 6 pin bağlantısı yoksa iade edip 6 pin bağlantılı bir model bakın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı