i7-2600K sistem ne kadar eder?

Yavuzthegreat

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba.

Evde kıyıda köşede durmuş, çok az kullanılmış fakat eski bir laptop var.

Özellikleri: i5-6200U, GT940M, 8 GB RAM, 256 GB SSD, 1 TB HDD. Kozmetik olarak iyi durumda bataryasında sıkıntı yok şarj aleti duruyor. ASUS K555u diye geçiyor yanlış değilsem.

Bir de, kullandığım masaüstü bir sistem var fakat bazı eksikliklerinden dolayı sistem halinde değil parça parça satmayı düşünüyorum.
GTX 1050 ekran kartım var (macun yeniledikten sonra vidasını fazla sıktığımdan dolayı vida sıkışmış açılmıyor fakat kartın herhangi bir sorunu yok. %15-20 piyasa altına satmak istiyorum vidası sıkıştığı için).

i7-2600K, i3-3210 işlemcilerim var ve yanında da kule tipi soğutucusu var, sıkıntısızlar.
4x2 1333 MHz CL11 RAM.
H61M-D anakart.
Aerocool 500W PSU.

Amacım dizüstü bilgisayarı ve diğer parçaları elimden çıkarıp yeni bir hazır sistem almak. Bu bilgisayarın, parçaların toplam edeceği fiyat nedir?

Yahu moderatör arkadaşlara sitemim olacak. Ben konuyu "dizüstü bilgisayarlar" kısmına açtım. Öğrenmek istediğim "dizüstü bilgisayarımın" ederiydi, konu başlığını da buna göre açtım fakat "i7 sistemin ederi" olarak değiştirmişsiniz. Ben, elimde bulunan diğer parçaları "sistem" olarak değil, parça olarak satıldığı zaman ederi ne olur diye sordum konuda, yani sizce de sıkıntı yok mu?
@Tim
@Yener K.

Son düzenleme:
@Yavuzthegreat, cevap bekliyorum hocam.
Merhabalar. Mesajınızı görmemişim kusura bakmayın. Şuan sistem ben de duruyor ve bütçe ayarlayamadığım için henüz satış yapmadım. Kısa bir süre sonra elimde bulunan tüm parçaları birden satmayı düşünüyorum ilandaki laptop dahil. O zamana kadar hala ihtiyaç duyuyorsanız, şuan piyasayı çok bilmiyorum ama 700-750 lira arasında düşünüyordum işlemciyi.

Geri
Yukarı