i7 3630QM ve GT650M sistem için oyun önerisi

metuna84

Hectopat
Yer
YALOVA
Daha fazla  
Meslek
YÖNETİCİ
ASUS N56vz model Intel Core i7 3630QM CPU 2, 40 GHz (8 CPU's) 2, 4GHz 16384 MB RAM, ekran kartı NVIDIA GeForce GT 650 m 4063 MB 128 Bit 1TB HDD özellikleri olan cihazım ile oynayabileceğim oyunları bilen var mı ve bu cihaz ile şu an assassin’s Creed revelations, half-life 2, Crysis 2, Sniper: Ghost Warrior 2, assassin’s Creed Origins, Battlefield 2, Sniper Elite V2 Remastered bu oyunları oynayamıyorum😔 yüklense de açtığımda ya kasıyor ya oyuna girince yaklaşık bir dakika sonra fan maksimum çalışıp oyun kapanıyor sıcaklık 88-90'lara kadar çıkıyor, PC temizliği dahil macun, Driver güncelleme ve format denedim ancak bir türlü çözemedim şu an hala half-life 2'yi bile oynayamıyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler arkadaşlar.😊

Son düzenleyen: Moderatör:
88-90 mı oha.
Benim boşta 66-86 derece genelde 70-80 derece oyunlarda 93 derece falan.
Bir de sen başlığa oyun önerisi yazmışın ama burada sistem için yardım istiyorsun.
Bilgisayarın bozulmuş olabilir emin değilim.

ASUS N56vz model Intel Core i7 3630QM CPU 2, 40 GHz (8 CPU's) 2, 4GHz 16384 MB RAM, ekran kartı NVIDIA GeForce GT 650 m 4063 MB 128 bit 1TB HDD özellikleri olan cihazım ile oynayabileceğim oyunları bilen var mı ve bu cihaz ile şu an Assassin's Creed Revelations, Half-Life 2, Crysis 2, Sniper: Ghost Warrior 2, Assassin's Creed Origins, Battlefield 2, Sniper Elite V2 Remastered bu oyunları oynayamıyorum😔 yüklense de açtığımda ya kasıyor ya oyuna girince yaklaşık bir dakika sonra fan maksimum çalışıp oyun kapanıyor sıcaklık 88-90'lara kadar çıkıyor, PC temizliği dahil macun, driver güncelleme ve format denedim ancak bir türlü çözemedim şu an hala Half-Life 2'yi bile oynayamıyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler arkadaşlar.😊

Half-Life 2'yi nasıl oynayamıyorsunuz çok ilginç.

Geri
Yukarı