i7-3770 işlemci için soğutucu önerisi

Koray Polat

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
Msi 1050 ti x
Anakart
Ha 77
İşlemci
İ7 3770
Selam.
i7 3770.
1050 Ti X
550 watt PSU.
Sistem 100 dereceyi goruyor stok Intel sogutucu oldugu icin verimli sogutmuyor.
Sistemim icin sogutucu önerir misiniz?

Ucuz olarak:

Dark'a o kadar para vermeyin kesinlikle bunu alın Snowman M200 İşlemci Soğutucu
3 hafta önce aldım R3 3100 de God of War da 55 dereceyi geçmedi (içinden çıkan macun ile)
Ve artı olarak bu daha ucuz ve N11'den saat 19 sonrası kuponunu alırsanız 165TL'ye denk geliyor kesinlikle önerdiğimi alın.

Boşuna masraf yapmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
dark a o kadar para vermeyin kesinlikle bunu alın Snowman M200 İşlemci Soğutucu
3 hafta önce aldım r3 3100 DE GOD OF WAR da 55 dereceyi geçmedi (içinden çıkan macun ile)
ve artı olarak bu daha ucuz ve n11 den saat 19 sonrası kuponunu alırsanız 165tl ye denk geliyor kesinlikle önerdiğimi alın

boşuna masraf yapmayın
DARK Freezer kullandıınız mı ki bunu diyorsunuz?

Ayrıca bu tek fan ve 2 bakır borulu performansının daha iyi olması imkansız. Reklamcı mısınız?
Bunun daha iyi olmasını savunmanız için ya konudan haberinizin olmaması ya da reklamcı olmalısınız.

@GalaxySal450

Son düzenleme:
Dark'a o kadar para vermeyin kesinlikle bunu alın Snowman M200 İşlemci Soğutucu
3 hafta önce aldım R3 3100 de God of War da 55 dereceyi geçmedi (içinden çıkan macun ile)
Ve artı olarak bu daha ucuz ve N11'den saat 19 sonrası kuponunu alırsanız 165TL'ye denk geliyor kesinlikle önerdiğimi alın.

Boşuna masraf yapmayın.

Birdaha asla Snowman almam sanirim.

DARK Freezer kullandıınız mı ki bunu diyorsunuz?

Ayrıca bu tek fan ve 2 bakır borulu performansının daha iyi olması imkansız. Reklamcı mısınız?
Bunun daha iyi olmasını savunmanız için ya konudan haberinizin olmaması ya da reklamcı olmalısınız.

@GalaxySal450
Ne reklamı sen iyimisin? Yoksa rolmü yapıyorsun ben nerde dedim snowman dark dan daha iyidir diye cidden 560tl lik soğutucu ile 200tl bile olmayan bir soğutucuyumu karşılaştıriyorsunuz? Elinde işlmeci için en fiyat performans sogutucyu önerdim siz ise utanmasan işlemciden pahalı soğutucu onericeksiniz

Ne yaşadığını bilmiyorum ama keyfin bilir. Ben şuan kullanıyorum ve dediğim gibi islmeci 54 55 dereceyi geçmiyor

Ne reklamı sen iyimisin? Yoksa rolmü yapıyorsun ben nerde dedim snowman dark dan daha iyidir diye cidden 560tl lik soğutucu ile 200tl bile olmayan bir soğutucuyumu karşılaştıriyorsunuz? Elinde işlmeci için en fiyat performans sogutucyu önerdim siz ise utanmasan işlemciden pahalı soğutucu onericeksiniz

Ne yaşadığını bilmiyorum ama keyfin bilir. Ben şuan kullanıyorum ve dediğim gibi islmeci 54 55 dereceyi geçmiyor
Ben de stok soğutucu ile OC yapılmış işlemci ve yük altında iken 59 dereceyi geçmiyorum.

Hocam ayrıca Arctic MX-6 Ultra Yüksek Performanslı Termal Macun - 2gr (AR-ACTCP00079A) - Overclock - PC Bileşenleri | Teknobiyotik

Bunu da öneririm. Dark Freezer'ın içinden çıkan pek iyi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı