i7 3770 RX460 sistem için PSU önerisi

Bütçe
400
Merhabalar i7 3770 RX460 sistem (gaming) için PSU alacağım. Bütçem en fazla 400 TL, önerdiğiniz kaliteli bir PSU var mıdır?
Düşündüklerim arasında aşağıdaki var.

Evet güzel PSU hocam fakat senin sistemin için daha düşük PSU'lar da ideal olabilir fiyattan kısmak istersen diye söylüyorum.

Güzel PSU seçmişsin zaten. İşlemci elinde mevcut mu? Değilse ne kadara alıyorsun? i7 adı altında fahiş fiyatlara satıyorlar hep.

İşlemciyi 2.el fazla kullanılmamış olarak 800'e aldım.
Evet güzel PSU hocam fakat senin sistemin için daha düşük PSU'lar da ideal olabilir fiyattan kısmak istersen diye söylüyorum.

Öneriniz var mıdır acaba?

Hocam çok pahalıya almışsın. i7 7700 gücündeki 9100F'yi anakart ile 1350'ye satıyorlar. Üstelik pazarlıkla 1200'e alırdın.

Hocam çok pahalıya almışsın. i7 7700 gücündeki 9100F'yi anakart ile 1350'ye satıyorlar. Üstelik pazarlıkla 1200'e alırdın.

Biraz öyle oldu fakat şehir dışından almaya güvenemedim ve bekleyemedim :( artık ileride tekrar sistem güncellerken dikkat edeceğim, pek bir bilgim yok zorlanıyorum.

Hocam Intel Core İ3-10100f kat be kat daha güçlü aldığınız işlemciden(sıfır fiyatı 740tl).
Biraz öyle oldu fakat şehir dışından almaya güvenemedim ve bekleyemedim :( artık ileride tekrar sistem güncellerken dikkat edeceğim, pek bir bilgim yok zorlanıyorum.

Herhangi bir sorun olduğunda şu an yaptığın gibi konu açabilirsin benim gibi veya benden daha da bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.
Öneriniz var mıdır acaba?
Araştırmak gerekir psu piyasasını yakından takip etmiyorum.Bunun hakkında bir konu açarsanız size yardımcı olacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı