i7-3770 Sisteme GTX 760

Alp Agovic

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;
Ben bilgisayarıma yeni bir ekran kartı almak istiyorum. Ancak bu konuda çok bilgi sahibi değilim. Nvidia GTX 760 almak istiyorum ve bu ekran kartı sistemime uyar mı veya bir sıkıntı çıkartır mı bilmek istiyorum.
Sistem Özellikleri:İntel Core i7-3770 CPU@ 3.40GHz ,8GB ram,350watt psu,şuanki ekran kartım Nvidia GeForce GT 630. Yardımcı olursanız sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekrankartı ile işlemci arasına dorun olmaz ama güç kaynağını degiştiriceksin. 500 watt 80+ bir güç kaynağı alman yeterli.

Peki anakartla ilgili bir problem çıkar mı? Ayrıca anakartı öğrenmek için aida64 adlı programı yüklemiştim. Orada da sadece Casper Nirvana yazıyor. Sizin bu konuda bir bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

350 watt'lık güç kaynağını kesinlikle değiştirmelisin. GTX 760'in fiyatı 650 tl civarı:

Msi Gtx760 Twin Frozr Gaming O.C. Gddr5 2Gb 256Bit Nvidi Geforce Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Üzerine 160 tl daha koyup R9 280X alman çok daha iyi olur:

Msi R9 280X Gaming 3G Gddr3 3Gb 384Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Hafta sonu fiyatlar biraz daha düşer.

O işlemciye o ekran kartı ve psu çok sırıtır bence. Psu yu değiştirmen gerek en az 500+80 ve ekran kartı olarakta oyun oynayacaksan eğer gtx 770 almanızı öneririm.

PSu yetmeyecek iyi bir psu+ GTX760 yeterli olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…