i7 3770 Sistemime Uygun En İyi Ekran Kartı

Dedsec

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eski Sapphire R9 280X Toxic'i verip GTX 970 almayı düşünüyorum(280X'i iade aldılar) Sizce sistemime en uygun ekran kartı nedir? benim aklımda Msi GTX 970 Gaming 4G var. Sizce hangi GTX 970 modeli olmalı?

Sistemim: Asus Z77A-İntel Core İ7 3770-Gskill RipjawsX CL9 8 GB-Seagate Barracuda 1 TB- Cooler Master RC 690 II(650 W PSU)

Not:Şuan da OC yapmayı düşünmüyorum ileride ekran kartı zorlanırsa yaparım.

Bütçe ne kadar? Eğer yetiyorsa GTX 970 alabilirsiniz. Bütce çok fazla ise GTX 980'e bakmanızı öneririrm.

Ben şöyle bir sıralama yapabilirim kendimce.
Soğutma olarak: Gigabyte > MSI > Asus
Ses olarak: Gigabyte > MSI = Asus
Performans olarak: Gigabyte > MSI > Asus
Görüldüğü üzere ses dışında Gigabyte daha öne çıkıyor. Fakat tasarım ve yazılımlarından dolayı oyun MSI'dan yana. :)

Ben şöyle bir sıralama yapabilirim kendimce.
Soğutma olarak: Gigabyte > MSI > Asus
Ses olarak: Gigabyte > MSI = Asus
Performans olarak: Gigabyte > MSI > Asus
Görüldüğü üzere ses dışında Gigabyte daha öne çıkıyor. Fakat tasarım ve yazılımlarından dolayı oyun MSI'dan yana. :)
MSI En ıyı sogutmaya sahıptır o 3 marka ıcınden.Ve performans olarak Gıgabyte ile hıc bır fark yoktur.Olsa bile oyunlarda en fazla 2 fps

Bu 3 marka içinden en iyi Asus'tur. Siz Asus'u en sona koymuşsunuz. Olamamış.
Maalesef öyle değil. Asus GTX 970 serisinde iyi bir iş çıkarmadı. Gigabyte ve MSI soğutma ve performans olarak Asus'dan çok daha iyiler.
MSI En ıyı sogutmaya sahıptır o 3 marka ıcınden.Ve performans olarak Gıgabyte ile hıc bır fark yoktur.Olsa bile oyunlarda en fazla 2 fps
Gigabyte daha serin ve az da olsa daha fazla fps veriyor. Ama zaten söylemiştim. Yazılımları, tasarımı ve sessizliği sayesinde bende MSI tercih ederdim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı