i7 3770 ve GTX 1060'li sistemde Valorant'ta FPS düşüyor

Eki Görüntüle 1806499

İzoly adlı ssdyi 2 hafta önce almıştım biraz zor apacer markası iyi mi onda kullansam sistemi düzelir mi

Apacer iyi diye biliyorum. Bazı yerlerde hızını tam veremediğini gördüm bir test edin. Hızı verildiği gibi ise bir problem olmaz.

120Gb yeter mi ama emin değilim. Büyük ihtimalle Windows dışı 60Gb depolamanız olur.

Apacer iyi diye biliyorum. Bazı yerlerde hızını tam veremediğini gördüm bir test edin. Hızı verildiği gibi ise bir problem olmaz.

120Gb yeter mi ama emin değilim. Büyük ihtimalle Windows dışı 60Gb depolamanız olur.
evet 120gb yetmediği için 512gb izoly almıştım ama ssdnin valorantta drop yaptığını duyunca şaşırdım

Colorful SSD bile alsanız Izoly SSD'ye göre çok daha stabil bir hal alır sistem. Ancak hem eski nesil işlemciler hem de 8 GB RAM kullanan sistemler ki aslında Valorant için ideal bir RAM miktarı olsa da Valorant'ta performans sorunu yaşıyorlar.

Sistemi ve oyunu elimdeki apacer ssdye kuracağım artık oyunları vs 512gblık ssdde kullanırım testimi yapıp dönerim umarım sorun çözülür çok can sıkmaya başladı 165hzde 100fps oyun oynamak

Geri
Yukarı