i7 3770 vs E3 1275 V2 vs E3 1280 V2

Bütçe
1000
RX 460 overclock 2 GB.
Oooooow dostum senin o kasaya ışıklı kasa çekip 4-5 e satman lazım yayın hayali düşünüyorsan yoksa i7 Alcan ekran kartı Alcan zaten 3k falan bayildi burda bı de hâlâ işini görmezse iyice üzer. Yayını salla bence PC ye yatırım yapma şu an için uygun para yoksa ilerde toplarsın ya da hazır yazken gir bir yere çalış en kralından al kendine.

Oooooow dostum senin o kasaya ışıklı kasa çekip 4-5'e satman lazım yayın hayali düşünüyorsan yoksa i7 alacaksın ekran kartı alacaksın zaten 3K falan bayildi burada bir de hâlâ işini görmezse iyice üzer. Yayını salla bence PC'ye yatırım yapma şu an için uygun para yoksa ileride toplarsın ya da hazır yazken gir bir yere çalış en kralından al kendine.

Çoğu oyun 100FPS veriyor bence olur işlemci ekran kartı alınırsa 200-300 FPS gerekmiyor.

Çoğu oyun 100FPS veriyor bence olur işlemci ekran kartı alınırsa 200-300 FPS gerekmiyor.
2 parçayla 200 FPS artsaydi millet neden ddr3 toplamasin ki kanzi? Ek olarak ram 8 di 16 yaptım ekran kartı HD 6850 idi 2060-1060 RX 470 yaktım 470 den sonrasi hep aynıydı zaten işlemci besleyemiyor beselese de 100 FPS getireceğini sanmıyorum.sen bı işlemci al tak dene çok yüksek FPS artarsa bı de ekran kartı çak gitsin eskilerini satarsın.

2 parçayla 200 FPS artsaydi millet neden DDR3 toplamasin ki kanzi? Ek olarak RAM 8'di 16 yaptım ekran kartı HD 6850 idi 2060-1060 RX 470 yaktım 470'den sonrasi hep aynıydı zaten işlemci besleyemiyor beselese de 100 FPS getireceğini sanmıyorum. Sen bir işlemci al tak dene çok yüksek FPS artarsa bir de ekran kartı çak gitsin eskilerini satarsın.

Tamam o zaman fiyatı en uygun E3 1275 V2 alacağım ekran kartı şu an almayacağım biraz sonraya kalacak galiba RX 480 gibi kartlar olur.

GTX 1070 de yeter o işlemci eğer i7 ile performansı aynı ise, ekran kartı işi bütçe meselesi.

Biraz daha güçlü diye biliyorum bu işlemci 1280 daha da yüksek olabilir ama fiyatı en yüksek o.

Bence 3. nesile ölü yatırım yapıyorsun ama sen biliyorsun.

Maalesef bilgisayarıda kendim alıyorum izin verilse DDR4 sistem almak isterdim zaten bu sistemi bile anca topladım eskisine göre yine çok iyi E7600 sistemim vardı bundan önce çağ atladım 🙂

Maalesef bilgisayarıda kendim alıyorum izin verilse DDR4 sistem almak isterdim zaten bu sistemi bile anca topladım eskisine göre yine çok iyi E7600 sistemim vardı bundan önce çağ atladım 🙂

Oyunlardan tam istediğim performansı aldım bu arada sadece bazı oyunlarda ufak dokunuş lazım 50-60 FPS gibi.

Bende 1.4 GHz işlemcili 3.6 GB kullanılabilir 160 GB hdd vardı Zula bile oynatmuyordu. Buna geçtim önüme gelen her şeyi oynatıyor ama internet çöp biri tutsa diğeri tutmuyor. ☹️

Bende 1.4 GHz işlemcili 3.6 GB kullanılabilir 160 GB HDD vardı Zula bile oynatmuyordu. Buna geçtim önüme gelen her şeyi oynatıyor ama internet çöp biri tutsa diğeri tutmuyor. ☹️

E7600 sistem 15 yıllık ben daha okula yeni başlamıştım o zamanlar.
Birkaç ay önce aldım bu sistemi oynadığım oyunlardan aldığım performans beni tatmin etti sadece ufak yükseltme lazım bazı oyunlar 200 FPS üstüne bile çıkıyor şu an hepsi aynı durumda değil ama yayında yapmak istediğimden oyunlar yüksek grafiklerden insin istemedim şu an denediğim çoğu oyun 80 FPS altına inmedi işlemci ve ekran kartı takviyesi yeterli olur bana göre yeni sistem almaya çalışsam çok uğraşmam lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı