i7-4510U sistem ile GTA 5'de FPS düşük

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
RAM
8 GB DDR3
Ekran kartı
GT 840m
İşlemci
i7-4510U
Merhaba şimdiki laptop özelliklerim şu:
  • i7-4510U
  • GT 840M.
  • 8 GB DDR3 RAM.
Bu özellikler ile GTA 5 stok ayarları ile kaç FPS almam lazım? FPS ölçmedim, ama kasıyordu. 30FPS'den azdır diye düşünüyorum. Sizce normal mi bu?

Merhaba şimdiki laptop özelliklerim şu:
  • i7-4510U
  • GT 840M.
  • 8 GB DDR3 RAM.
Bu özellikler ile GTA 5 stok ayarları ile kaç FPS almam lazım? FPS ölçmedim, ama kasıyordu. 30FPS'den azdır diye düşünüyorum. Sizce normal mi bu?

GTA V'e onun gibi oyunlar genelde ekran kartı üzerinden calısır mesela CS gibi oyunlarda islemci üzerinden calısır ve maalesef ekran kartının cok iyi olduğunu söyleyemeyiz.

GTA V'e onun gibi oyunlar genelde ekran kartı üzerinden calısır mesela CS gibi oyunlarda islemci üzerinden calısır ve maalesef ekran kartının cok iyi olduğunu söyleyemeyiz.
Sistem çok güçlü bir sistem değil. Grafik ayarlarını en düşüğe alın 30 40 fps alırsınız.
Teşekkürler cevaplarınız için zaten yeni bir PC almayı düşünüyorum. GTA 5 az sistem istiyor diye yüklemiştim onda da 30fps civarı alıyorum 🙁

Umarım en iyileri sizinle olur.
Teşekkürler ❤️

Merhabalar ayarlarda çoğu şey yüksek ayarlardaymış orta ayara çekince fps gerçekten arttı. Söyleyeyim dedim

Merhabalar ayarlarda çoğu şey yüksek ayarlardaymış orta ayara çekince fps gerçekten arttı. Söyleyeyim dedim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı