i7 4700HQ ve GT 750M düşük FPS

Alpocan543454

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma en son düşük performans nedeniyle Samsung EVO 870 500 GB SSD ve yeni termal macun aldım. Bunların takıp sürdükten sonra bilgisayar 1-2 hafta boyunca ilk aldığım günkü gibi performans veriyordu ama 2 hafta sonra bilgisayarın performansı, bildiğiniz yere çarptı. 2 hafta önce GTA 5'te 150 FPS iken şu an GTA 5'te 20 FPS üstüne çıkmıyor ve AIDA64'de çok sıcak gösteriyor. Neredeyse termal macun yeni, sizce termal macun ucuz olduğu için hemen bitmiş olabilir mi? Bilgisayarcıya verdim, kendim sürmedim termal macunu.

Sistem Özellikleri: Intel i7 4700HQ, GT 750M, 16 GB RAM, Samsung EVO 870 500 GB SSD

Oyunlardaki FPS Kayıpları: İlk Gün: GTA 5 150 FPS, Garry's Mod 120 FPS
Şu an: GTA 5 20 FPS, Garry's Mod 30 FPS

Son düzenleyen: Moderatör:

O sistem GTA 5'te 150 FPS alamaz hocam soruna gelince SSD taraması ve sıcaklıklara bakın ucuz termal macun sıcaklığı düşürememiş olabilir.

İfadeler: Vio
O sistem GTA 5'te 150 FPS alamaz hocam soruna gelince SSD taraması ve sıcaklıklara bakın ucuz termal macun sıcaklığı düşürememiş olabilir.
Hayır en low 1280 720 de 150 fps'e kadar çıktı test yaparken sıcaklıklar ilk geldiği gün 40 derece şuan boşta 69 derece oluyor.

GT 750M ile alamazsın 50 FPS'den fazla sıcaklık değerin boşa göre anormal tam oturmamış olabilir.

İfadeler: Vio
Hala en baştaki sorum geçerli yeni termal macun alsam performans yükselir mi?

Hala en baştaki sorum geçerli yeni termal macun alsam performans yükselir mi?
Sorun sıcaklıksa muhtemelen evet ucuz termal macunlar bazen bilgisayarın eski termal macunlarından bile kötü performans verebiliyorlar. O yüzden doğru macunu seçmek önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…