i7 4770 Asus Z87-Plus sistem fiyatı

M. Oğuz GÖK

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Evvel zaman içinde, GTX 970'ler yok iken...
Girişi biraz değişik yapayım dedim :)
Şaka bir yana, 7-8 ay önce 3100 TL'lik oyun bilgisayarı toplamıştım. Sizce 'kazık' mı yemişim? Yoksa yanlışlıkla zemini iyi mi tutmuşum :)
  • İşlemci: i7 4770
  • Anakart: Asus Z87-Plus
  • Ekran Kartı: Shappire R9 270X Dual-X OC Edition
  • RAM: GSkill CL9 (2x4) 8GB 1600MHz
  • 120 GB SSD
  • 1 TB HDD (okuma, yazma, ve markalarını hatırlamıyorum)
  • Windows 8.1
  • İ. Soğutucu: Stok Soğutucu
  • Kasa: Everest Horse 900
  • DVD okuyucu
Daha 4 senem var sonraki sistemime. Belki arada birkaç güncelleme yapabilirim :)

Şimdiden teşekkürler...

Fikri olan yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa everest ve işlemci sanki çok yüksek gibi. 4690K veya 4460 bile oyun için işinizi görürdü. Gerisi iyi bir sistem.

Hocam dengesiz bir sistem kurmuşsun. En azından R9 280 alınırdı o bütçeye. Bu sistemi upgrade etmek istiyorsun diye anladım. Yanlış mı anlamışım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart ve işlemciden kısılsaydı 7-8 ay önce R9 290X gibi bir ekran kartı sığdırılırdı o sisteme. O sistemi Everest PSU'ya emanet etme hocam. :)

Update belki sonraki gunlere, PSU simdilik iyi gibi bakacagiz artik. Eger uygun bir PSU var ise onerilere acigim.
Yoneticilere not: Mobil uzerinden girdigim icin Turkce karakter yazmakta zorlaniyorum hatam affola.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı